RODZICE W NOWYM

Co mają począć Rodzice, którzy chcieliby raz na jakiś czas wybrać się na bardzo dorosłą sztukę, a nie mają z kim zostawić swoich Pociech? Odpowiedź czeka w Teatrze Nowym!

Raz w miesiącu w naszym repertuarze znajdą Państwo spektakl, na który mogą się Państwo wybrać z dziećmi. W czasie, kiedy dorośli oglądać będą przedstawienie, najmłodsi bawić się będą w sali prób pod opieką wykwalifikowanych pracowników.

Każde zajęcia to autorski program opracowywany specjalnie na dane spotkanie z dziećmi. Przybywać można już na pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu. Strój wieczorowy u dzieci nie jest wymagany – ważniejsza jest ich wygoda i swoboda ruchów! Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat.

Zajęcia odbywają się w Starej Sali Prób (wejście od ul. J.H. Dąbrowskiego, szklane drzwi z napisem „Administracja” i „Biuro Obsługi Widzów” po prawej stronie od kas).

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu:

8 kwietnia | 18.00 | Trzecia Scena
O SZCZYTACH ROZPACZY I UŚMIECHU STEWARDESSY
Wstęp: bilety na spektakl dla rodziców + bilet na zajęcia dla dzieci (5 PLN)
Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat

12 maja | 19.30 | Trzecia Scena
PRZESILENIE
Wstęp: bilety na spektakl dla rodziców + bilet na zajęcia dla dzieci (5 PLN)
Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat

***

Widzowie, którzy chcieliby wziąć udział w spektaklu w ramach cyklu RODZICE W NOWYM, a mają zamiar kupić bilety drogą internetową, proszeni są o zakup lub rezerwację w kasie Teatru Nowego biletu na zajęcia dla dziecka podczas spektaklu. Zakup biletu na spektakl drogą internetową NIE JEST RÓWNOZNACZNY z rezerwacją biletu na zajęcia dla dziecka.

***

Zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku dziecka i opiekuna przez Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu w formie fotografii i zapisu wideo, a także jego rozpowszechnianie w dowolnej formie w celach promocyjnych i reklamowych.

Kup bilet