Nowy+

BENIOWSKI. WSZYSTKO GRA!

Kiedy, gdzie:
11 lutego 2019 | 18.00 | Scena Nowa
Bilety:
10 PLN (dostępne w kasie Teatru Nowego
i w sprzedaży on-line)

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których odsłonimy przed Państwem mniej znane oblicze wieszcza Słowackiego – szalonego kompozytora prowokującego do nietypowych zabiegów, improwizacji oraz zabaw muzycznych. Udowodnimy przy tym, że – bazując na literaturze zbudowanej tak perfekcyjnie, jak BENIOWSKI – możemy spełniać swoje muzyczne fantazje – od arii, przez punkowy apel, aż po rap… Bo w BENIOWSKIM wszystko gra!

Warsztaty BENIOWSKI. WSZYSTKO GRA! Przybliżą więc Państwu muzyczne techniki i sztuczki zastosowane w spektaklu BENIOWSKI. BALLADA BEZ BOHATERA. W programie zaprezentujemy też wielokanałową projekcję dźwięku na przykładzie próbek nagranych przez uczestników zajęć oraz podstawy działania oprogramowania do montażu dźwięku. W drugiej części skupimy się na synchronizacji tekstu z muzyką w teatrze oraz spróbujemy wprowadzić Państwa w tajniki wykonywania… beatboxu.

Znakomitą zabawę – z klasyką i muzyką – zagwarantują Państwu: Karol Nepelski, autor muzyki do spektaklu, BARTOSZ BUŁAWA, aktor Teatru Nowego, oraz Michał Pabian, nasz dramaturg. Zapraszamy!

Kup bilet