Wiadomości

GRAMY W SIECI!

W związku z trwającym od marca zamrożeniem działalności instytucji kultury dajemy Państwu możliwość darmowego obejrzenia rejestracji spektakli Teatru Nowego.


Aktualny repertuar spektakli online:

Rejestracja spektaklu GORĄCZKA CZERWCOWEJ NOCY
Zapraszamy na stronę PPV (Pay Per View) live.teatrnowy.pl od 5 czerwca (od 20.00) do 11 czerwca (do 23.59).


Szanowni Widzowie, od 27 kwietnia otwieramy kasę biletową Teatru w niepełnym wymiarze godzin.
Kasa będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od 13.00 do 17.00 – w tych dniach i w tych terminach mogą Państwo dokonywać zwrotów biletów na odwołane spektakle.

Biuro Obsługi Widzów aż do odwołania będzie czynne w godz. 9.00–16.00.

O kolejnych zmianach – i o nowym repertuarze – poinformujemy Państwa, gdy tylko wyjaśni się kwestia dalszego funkcjonowania instytucji kultury.

Przypominamy też, że W PRZYPADKU BILETÓW ZAKUPIONYCH ON-LINE W SERWISIE BILETY24.PL zwrot środków za bilety zakupione za pośrednictwem tego serwisu nastąpią automatycznie – tą samą drogą, którą została dokonana płatność, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych (do 31 dni).

W PRZYPADKU BILETÓW OPŁACONYCH PRZELEWEM NA KONTO TEATRU prosimy o kontakt mailowy (bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl lub biletygrupowe@teatrnowy.pl) przesłanie tą drogą informacji o liczbie biletów, tytule i terminie wydarzenia oraz numerze konta, z którego została dokonana płatność.