Wiadomości

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się zagrożeniem koronawirusem odwołujemy wszystkie spektakle planowane na kwiecień 2020 roku.

Kasa biletowa będzie nieczynna do 12 kwietnia 2020 roku.

Jeśli działalność instytucji kultury zostanie wznowiona po Świętach Wielkanocnych, poinformujemy Państwa niezwłocznie o NOWYM REPERTUARZE.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzania NASZEGO PROFILU FB, gdzie znajdziecie informacje na temat możliwości darmowego obejrzenia archiwalnych spektakli Teatru Nowego.

* * *

ZWROTY BILETÓW ZAKUPIONYCH W KASIE możliwe będą po 12 kwietnia 2020 roku. W PRZYPADKU BILETÓW ZAKUPIONYCH ON-LINE W SERWISIE BILETY24.PL – zwrot środków za bilety zakupione za pośrednictwem tego serwisu nastąpią automatycznie – tą samą drogą, którą została dokonana płatność, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych (do
31 dni).

W PRZYPADKU BILETÓW OPŁACONYCH PRZELEWEM NA KONTO TEATRU prosimy o kontakt mailowy (bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl lub biletygrupowe@teatrnowy.pl) przesłanie tą drogą informacji o liczbie biletów, tytule i terminie wydarzenia oraz numerze konta, z którego została dokonana płatność.

Biuro Obsługi Widzów DO 12 KWIETNIA 2020 roku będzie czynne w godz. 9.00 – 13.00.

Kup bilet