CENY I ZASADY KUPNA BILETÓW

KASA BILETOWA

Mieści się przy Dużej Scenie Teatru Nowego (wejście od ul. J.H. Dąbrowskiego 5) i zaprasza:

• od poniedziałku do soboty w godz. 13.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu)
• w niedziele (jeśli gramy spektakle) w godz. 16.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu)

UWAGA! Między 25 czerwca a 15 sierpnia włącznie kasa biletowa oraz sklep internetowy Teatru Nowego będą nieczynne.

Bilety w ciągłej sprzedaży znajdziesz w serwisie Bilety24.pl

Kontakt: 61 847 24 40 • 61 847 86 24

Kontakt w sprawie zamówień ze sklepu internetowego: pr@teatrnowy.pl

Numer konta bankowego: 68 1090 1362 0000 0000 3601 7871


DZIAŁ MARKETINGU I OBSŁUGI WIDZÓW

Mieści się przy Dużej Scenie Teatru Nowego (wejście od ul. J.H. Dąbrowskiego 5) i zaprasza:

• od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00

Kontakt: 61 847 24 40 • 61 847 86 24
fax 61 848 49 33

bow@teatrnowy.pl
biletygrupowe@teatrnowy.pl

WEJŚCIÓWKI, E-WEJŚCIÓWKI

Wejściówki w cenie 30 PLN dostępne są na 45 minut przed rozpoczęciem spektaklu w kasie Teatru Nowego.

Istnieje możliwość zakupu e-wejściówki na portalu kicket.com. Sprzedaż zaczyna się kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu. E-wejściówka, tuż po rozpoczęciu sprzedaży, jest droższa od wejściówek sprzedawanych w kasie Teatru. Wraz z upływem czasu jej cena maleje aż do tej, obowiązującej w kasie Teatru. Opłata za e-wejściówkę odbywa się drogą elektroniczną. Opłaconą e-wejściówkę portal kicket.com przesyła na podany przez Klientów adres e-mail. Wchodząc na widownię należy okazać e-wejściówkę na ekranie urządzenia mobilnego lub w formie wydruku.

BILETY GRUPOWE

Dostępne są w cenie od 40 PLN do 60 PLN (cena zależy od miejsca prezentacji spektaklu i tytułu) oraz 5 PLN dla opiekuna co najmniej 15-osobowej grupy szkolnej.

SCENY TEATRU NOWEGO W POZNANIU:

• DUŻA SCENA mieści się przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 5

• SCENA NOWA IM. SŁAWY KWAŚNIEWSKIEJ mieści się w zaułku K. Feldman (wejście od ulicy Z. Krasińskiego)

• TRZECIA SCENA mieści się w zaułku K. Feldman (wejście od ulicy Z. Krasińskiego)

Wszystkie sceny przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

PRZERWY W SPEKTAKLACH

Informujemy, że przerwy w spektaklach na Dużej Scenie trwają około 25 minut; przerwy w spektaklach na Scenie Nowej im. Sławy Kwaśniewskiej – ok. 15 minut.

O zbliżającym się końcu antraktu informują trzy dzwonki – warto się w nie uważnie wsłuchiwać, ponieważ spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię.

ZASADY KUPNA BILETÓW:

• Kasa biletowa mieści się przy Dużej Scenie Teatru Nowego (wejście od ul. J.H. Dąbrowskiego 5).

• Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom (do 26. roku życia), emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnością oraz ich opiekunom. Tańsze bilety na spektakle (oprócz premier, spektakli gościnnych i specjalnych) mogą też kupić posiadacze KART DUŻEJ RODZINY. Aktualną listę honorowanych kart znajdą Państwo na dole tej strony (pod hasłem STAŁE RABATY).

• Ceny biletów na premiery, pokazy przedpremierowe oraz wydarzenia specjalne mogą różnić się od standardowych cen podawanych w repertuarze.

• Bilety nabywane w kasie i drogą elektroniczną są w tej samej cenie.

• Faktury VAT wystawiamy na podstawie paragonu fiskalnego do 15 dnia następnego miesiąca.

• Zwroty biletów zakupionych w kasie Teatru Nowego przyjmowane są najpóźniej na 2 dni przed datą wydarzenia za okazaniem paragonu zakupu lub faktury VAT.

• Przy niezwiązanych ze zmianami repertuarowymi zwrotach biletów zakupionych w kasie Teatru Nowego pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15% ceny biletu.

• W przypadkach niezwiązanych ze zmianami repertuarowymi bilety zakupione on-line (za pośrednictwem strony internetowej Teatru Nowego, aplikacji Teatru Nowego oraz bezpośrednio w serwisie bilety24.pl) nie podlegają zwrotowi.

• Związane ze zmianami repertuarowymi zwroty biletów zakupionych w kasie Teatru Nowego przyjmowane będą najpóźniej 30 dni po publikacji stosownego komunikatu na stronie www.teatrnowy.pl. Zwrot środków na rachunek bankowy, wskazany przez zwracającego bilet, realizowany będzie w ciągu 14 dni.

• Związane ze zmianami repertuarowymi zwroty biletów zakupionych on-line (za pośrednictwem strony internetowej Teatru Nowego, aplikacji Teatru Nowego oraz bezpośrednio w serwisie bilety24.pl) są dokonywane automatycznie, zgodnie z regulaminem serwisu www.bilety24.pl.

• Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię i nie przysługuje im prawo do zwrotu ani wymiany biletów.

OFERTA DLA SENIORÓW

Każdy widz w wieku 60+ (za okazaniem dowolnego dokumentu potwierdzającego datę urodzenia) może kupić pojedynczy bilet na spektakl w cenie biletu grupowego. Promocja nie dotyczy biletów zakupionych przez Internet i obowiązuje do odwołania.

STAŁE RABATY

Posiadacze legitymacji HONOROWEGO DAWCY KRWI mogą kupić bilety na wszystkie spektakle Teatru Nowego (oprócz premier, spektakli gościnnych i specjalnych) w cenie 30 PLN od osoby.

Posiadacze WIELKOPOLSKIEJ KARTY RODZINY, KARTY DUŻEJ RODZINY DOPIEWO PROGRAM „RODZINA 3+”, karty POZNAŃSKA RODZINA DUŻA i CZERWONACKIEJ KARTY DUŻEJ RODZINY, KARTY „DUŻA RODZINA” MIASTA LUBOŃ mogą kupić bilety na wszystkie spektakle Teatru Nowego (oprócz premier, spektakli gościnnych i specjalnych) w cenie 50 PLN od osoby (Duża Scena) oraz 40 PLN (Scena Nowa i Trzecia Scena).

krd_tabliczka_www

Karta Rodziny Dużej Dopiewo

wzór karty dużej rodziny gminy czerwonak

Wzórd karty Duża Rodzina miasta Luboń