POKOJE GOŚCINNE

W budynku Teatru Nowego znajdują się nie tylko sceny, pracownie, garderoby i biura. To również rozmieszczone na II i III piętrze urodziwej, choć pozbawionej windy, kamienicy przy ul. J.H. Dąbrowskiego 5 pokoje gościnne, z których w czasie prób i spektakli korzystają współpracujący z nami artyści i z których w okresach mniejszego obłożenia mogą korzystać także goście z zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Każdy z oferowanych pokoi ma prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny – lub, w przypadku apartamentów, kuchnię – z podstawowym wyposażeniem. W pokojach znajdą Państwo pościel, ręczniki i odbiorniki telewizyjne (choć oczywiście zachęcamy, by wykorzystać pobyt w teatrze i zajrzeć na któryś z naszych spektakli). Ważnym atutem jest też położenie budynku w centrum miasta – tuż przy Moście Teatralnym, stanowiącym ważny węzeł komunikacyjny, no i na skraju jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta – tętniących życiem, zwłaszcza: życiem towarzyskim, Jeżyc.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

• 3-4-osobowe apartamenty (łóżka podwójne i pojedyncze, powierzchnia ok. 50 mkw.) – cena za 1 dobę: 275 PLN (zobacz zdjęcia TUTAJ i TUTAJ)
• pokoje dwuosobowe (2 łóżka jednoosobowe, powierzchnia ok. 27 mkw.) – cena za 1 dobę: 220 PLN (zobacz zdjęcia TUTAJ)
• pokoje jednoosobowe (1 łóżko, powierzchnia: ok. 14 mkw.) – cena za 1 dobę: 140 PLN (zobacz zdjęcia TUTAJ)

Ważne informacje:
• Teatr nie posiada własnego parkingu i znajduje się w strefie płatnego parkowania;
• doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 i trwa do 11.00 następnego dnia;
• w Teatrze funkcjonuje całodobowa portiernia;
• prosimy o wcześniejsze podanie informacji, że potrzebują Państwo faktury, aby nasz dział księgowości mógł ją dla Państwa na czas przygotować.

Rezerwacje i szczegóły dotyczące oferty:

PAULINA REINIGER
tel. 61 845 21 10, 61 848 48 85
kom. 781 432 484
e-mail: p.reiniger@teatrnowy.pl