Pracownie i biura

Dyrektor
PIOTR KRUSZCZYŃSKI

Zastępca dyrektora
JACEK NADARZYŃSKI

Dramaturg
MICHAŁ PABIAN

Sekretarz literacki
MAREK GRZEŚKOWIAK
e-mail: m.grzeskowiak@teatrnowy.pl

Pedagog teatralny
AGNIESZKA CHEŁKOWSKA-MADEJ
e-mail: edukacja@teatrnowy.pl

Organizator pracy artystycznej
ANNA WAWRZYNIAK
e-mail: opa@teatrnowy.pl

Główna księgowa
BEATA KALISZAN

Kierownik działu księgowości
LUCYNA SKUSA

Księgowe
KAROLINA LUDWICZAK-PALUS, MARTA SZKLARSKA, BEATA ZACHARA

Specjalista ds. płac
EDYTA KONIECZNA-OWOC

Specjalista ds. kadr
KINGA BIAŁCZYK-PRZYBYSZ

Specjalista ds. BHP
WIESŁAW KNIOŁA

Kierownik działu marketingu i obsługi widzów
MARZENA PACANOWSKA

Dział marketingu i obsługi widzów
Referent ds. obsługi widzów – kierownik widowni

MARIUSZ CICHOWSKI

Dział marketingu i obsługi widzów
Referent ds. marketingu

KAROLINA SPRINGER, MARCIN KOŃCZAL

Dział marketingu i obsługi widzów
Kasy biletowe

KRYSTYNA KORDOWSKA, LIDIA STACHOWSKA

Impresariat
MARTA SZYSZKO-BOHUSZ

Kierownik działu promocji i reklamy
RAFAŁ MICHALCZUK

Dział promocji i reklamy
Referent ds. promocji i reklamy

AGNIESZKA MACIASZEK, PIOTR RAJKOWSKI

Sekretariat
AGNIESZKA KASPRZAK

Kierownik działu produkcji i eksploatacji spektakli
BARTOSZ BOROWICZ
b.borowicz@teatrnowy.pl

Specjalista ds. produkcji spektakli
EMILIA MAŃKOWSKA

Specjalista ds. obsługi scen
LESZEK KARGOL

Kierownik pracowni oświetleniowej
DAMIAN PERUCKI

Elektrycy
MIKOŁAJ DZIAMSKI, ŁUKASZ WIECZOREK, WOJCIECH WOJTKOWSKI

Kierownik pracowni akustycznej
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK

Akustycy
PIOTR ŁUKASZEWSKI, SŁAWOMIR KOWALCZYK, ROBERT REKIEL

Kierownik pracowni charakteryzatorsko-perukarskiej
ALINA MAGNUS-BURKICIAK

Charakteryzatorka, perukarka
MAŁGORZATA STAWICKA

Kierownik pracowni krawieckiej
JAROSŁAW TRZECIAK

Krawcy
HANNA CZERWIŃSKA, IWONA TRZECIAK

Kierownik pracowni stolarskiej
PIOTR MACHEROWSKI

Stolarz
JAROSŁAW CIEŚLIŃSKI

Tapicer
HENRYK GOMUŁA

Modelator
JACEK ZUJEWSKI

Rekwizytorzy
URSZULA KACZMAREK, MARCIN PRZYBYLSKI

Garderobianie
ANNA BARTKOWIAK, BARBARA CIESIELSKA, ILONA PIOTROWSKA

Brygadier sceny
ROBERT SZYMLET

Montażyści
JACEK ADAMSKI, MICHAŁ BYSTROŃ, PATRYK CZACHOWSKI, ŁUKASZ DOLATA, TOMASZ LISOWICZ, MACIEJ RÓŻAŃSKI, PIOTR SZRAMA

Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
BOGDAN GAJEK

Referent ds. Administracyjno-Gospodarczych
PAULINA REINIGER

Kierowca-zaopatrzeniowiec
EUGENIUSZ MATUSZEWSKI

Konserwator
ANDRZEJ NADOLNY

Utrzymanie czystości
EWA WALICHNOWSKA, NATALIA ZBĄCZYNIAK