NOWY POZNAJE ŚWIAT

Po sukcesie akcji NOWY CZYTA DZIECIOM zapraszamy na cykl, który stanowi jej ciekawą kontynuację: NOWY POZNAJE ŚWIAT. Przez cały sezon będziemy się spotykać z przedstawicielami ZAWODÓW ARTYSTYCZNYCH, których talentowi zawdzięczamy kolejne przedstawienia. Wspólnie poznamy tajniki pracy charakteryzatorki i lutnika, kompozytora i krawca, choreografa i akustyka, by jeszcze lepiej poznać tajemnicze reguły rządzące teatralnym światem. Zapraszamy!

Bilety na zajęcia w ramach cyklu NOWY POZNAJE ŚWIAT – w cenach 5 PLN dla dzieci i 10 PLN dla dorosłych – można rezerwować mailowo lub telefonicznie w Biurze Obsługi Widzów (bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl, tel. 61 847 24 40)! Dla Państwa wygody będą się one pojawiać w kasie 1 dnia miesiąca, w którym odbywa się dane spotkanie (czyli np. od 1 października mogą Państwo dokonać zakupu na spotkanie październikowe).

Na zajęciach zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.


UWAGA: Zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku dziecka i opiekuna przez Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu oraz partnerów projektu NOWY POZNAJE ŚWIAT w formie fotografii i zapisu video, a także jego rozpowszechnianie w dowolnej formie w celach promocyjnych i reklamowych.


Najbliższe spotkanie w ramach cyklu:

16 grudnia | 11.00 | Trzecia Scena
NOWY POZNAJE ŚWIAT. ZAWODY ARTYSTYCZNE: Spotkanie z twórczynią maskotek

To już za nami:

18 listopada | 11.00 | Trzecia Scena
NOWY POZNAJE ŚWIAT. ZAWODY ARTYSTYCZNE: Rysownik
Spotkanie z Bartoszem Choryanem

28 października | 11.00 | Trzecia Scena
W MAGICZNYM ŚWIECIE TEATRALNYCH PRZEMIAN
Spotkanie z Aliną Magnus

Kup bilet