Pracownie i biura

Dyrektor
PIOTR KRUSZCZYŃSKI

Zastępca dyrektora
JACEK NADARZYŃSKI

Dramaturg
MICHAŁ PABIAN

Asystent artystyczny ds. literackich
MAREK GRZEŚKOWIAK
e-mail: m.grzeskowiak@teatrnowy.pl

Asystent artystyczny ds. edukacji
AGNIESZKA CHEŁKOWSKA-MADEJ

Organizator pracy artystycznej
ANNA WAWRZYNIAK
e-mail: opa@teatrnowy.pl

Główna księgowa
BEATA KALISZAN

Kierownik działu finansowo-księgowego
DOROTA KONEWKA

Księgowe
KAROLINA LUDWICZAK-PALUS, MARTA SZKLARSKA, BEATA ZACHARA

Specjalista ds. płac
EDYTA KONIECZNA-OWOC

Specjalista ds. kadr
KINGA BIAŁCZYK-PRZYBYSZ

Specjalista ds. BHP
WIESŁAW KNIOŁA

Kierownik działu marketingu i impresariatu,
p.o. kierownik działu promocji i reklamy

ANDRZEJ HAMERSKI

Zastępca kierownika działu marketingu i impresariatu
MARZENA PACANOWSKA

Dział marketingu i impresariatu
URSZULA KACZMAREK, EWELINA KLEBAŃSKA, EMILIA MAŃKOWSKA,
PAULINA REINIGER, MARIUSZ CICHOWSKI

Kasy biletowe
KRYSTYNA KORDOWSKA, MAŁGORZATA WALCZAK/JOANNA PYKA

Szatniarz
ALEKSANDRA OBARSKA

Dział promocji i reklamy
RAFAŁ MICHALCZUK, WIKTOR NAPIERAŁA, PIOTR RAJKOWSKI

Sekretariat
AGNIESZKA KASPRZAK

Kierownik działu produkcji i eksploatacji spektakli
BARTOSZ BOROWICZ

Zastępca kierownika działu ds. produkcji spektakli
OKTAWIAN ŁANIECKI

Zastępca kierownika działu ds. eksploatacji spektakli
PIOTR WALCZAK

Główny specjalista ds. oświetlenia
LESZEK KARGOL

Elektrycy
DAMIAN PERUCKI, KRZYSZTOF WASIELEWSKI, WOJCIECH WOJTKOWSKI, ŁUKASZ WIECZOREK

Kierownik pracowni akustycznej
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK

Akustycy
SŁAWOMIR KOWALCZYK, PIOTR PINIEWSKI, ROBERT REKIEL

Kierownik pracowni charakteryzatorsko-perukarskiej
ALINA MAGNUS-BURKICIAK

Chrakteryzatorka, perukarka
MAŁGORZATA STAWICKA

Kierownik pracowni krawieckiej
JAROSŁAW TRZECIAK

Krawcy
HANNA CZERWIŃSKA, IWONA TRZECIAK

Kierownik pracowni stolarskiej
PIOTR MACHEROWSKI

Stolarz
JAROSŁAW GOMUŁA

Tapicer
HENRYK GOMUŁA

Modelator
JACEK ZUJEWSKI

Rekwizytorzy
RYSZARD PSZCZOŁA, MARCIN PRZYBYLSKI

Garderobianie
ANNA BARTKOWIAK, BARBARA CIESIELSKA, ILONA PIOTROWSKA

Brygadier sceny
ROBERT SZYMLET

Montażyści
JACEK ADAMSKI, MIROSŁAW BARTKOWIAK, KRZYSZTOF BAUMANN, ROMAN BĄCZYK, ROBERT CZAJKA,
MACIEJ LEWANDOWSKI, TOMASZ LISOWICZ, MACIEJ RÓŻAŃSKI, PIOTR SZRAMA

Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
BOGDAN GAJEK

Zastępca kierownika działu administracyjno-gospodarczego
ZBIGNIEW GRASZA

Kierowca-zaopatrzeniowiec
EUGENIUSZ MATUSZEWSKI

Konserwator
ANDRZEJ NADOLNY

Utrzymanie czystości
RÓŻA JEDZINA, BARBARA KOPERKIEWICZ, NATALIA ZBĄCZYNIAK