RODZICE W NOWYM

Co mają począć rodzice, którzy chcieliby raz na jakiś czas wybrać się na bardzo dorosłą sztukę, a nie mają z kim zostawić swoich pociech? Odpowiedź czeka w Teatrze Nowym!

Raz w miesiącu w naszym repertuarze znajdą Państwo spektakl, na który mogą się Państwo wybrać z dziećmi. W czasie, kiedy dorośli oglądać będą przedstawienie, najmłodsi bawić się będą w sali prób pod opieką wykwalifikowanych pracowników.

Każde zajęcia to nowy autorski program, opracowywany dla dzieciaków wspólnie z partnerem Teatru Nowego – ekipą Briks4Kidz.
Na zajęciach można zjawić się już 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Strój wieczorowy u dzieci nie jest wymagany – ważniejsza jest ich wygoda i swoboda ruchów!
Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat.

Jak zarezerwować zajęcia?

1. Sprawdzają Państwo, który spektakl w danym miesiącu odbywa się w ramach akcji RODZICE W NOWYM.
2. Piszą Państwo e-mail na adres: edukacja@teatrnowy.pl i rezerwują odpowiednią liczbę biletów dla dorosłych i dzieci (bilet dla dorosłych w cenie określonej na stronie www (CENY, ZASADY KUPNA BILETÓW) + bilet wstępu na zajęcia w stałej cenie 15 PLN dla 1 dziecka).
3. Czekają Państwo na e-mail potwierdzający rezerwację.
4. Opłacają Państwo bilety przelewem lub gotówką w kasie.
5. W tygodniu poprzedzającym realizację projektu otrzymają Państwo e-mail ze szczegółami organizacyjnymi.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc już dziś!


Najbliższe spotkania w ramach cyklu:

20 października | 19.30 | Scena Nowa
KALINA®

DASH&DOT – ZABAWA Z ROBOTAMI LEGO®

Dash i Dot to przesympatyczne roboty edukacyjne, które służyć mogą zarówno do nauki programowania, jak i jako narzędzie edukacyjne lub pomoc w animacjach. Dają możliwość nagrywania głosu, programowania ruchu lub zmiany koloru świateł. Mogą być też aktorami! Przekonają się o tym dzieci, które zjawią się z rodzicami w Teatrze Nowym 20 października na kolejnej odsłonie cyklu RODZICE W NOWYM współorganizowanej z ekipą Bricks4Kidz.

Będzie okazja, by z udziałem robotów odegrać kilka scenek teatralnych, oprócz tego przygotowaliśmy też liczne klockowe niespodzianki. A dla tych, którzy zjawią się ciut wcześniej, mamy jak zawsze Free Play Time! Zapraszamy serdecznie!

***

24 listopada | 19.00 | Duża Scena
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA

Kup bilet