RODZICE W NOWYM

Co mają począć rodzice, którzy chcieliby raz na jakiś czas wybrać się na bardzo dorosłą sztukę, a nie mają z kim zostawić swoich pociech? Odpowiedź czeka w Teatrze Nowym!

Raz w miesiącu w naszym repertuarze znajdą Państwo spektakl, na który mogą się Państwo wybrać z dziećmi. W czasie, kiedy dorośli oglądać będą przedstawienie, najmłodsi bawić się będą w sali prób pod opieką wykwalifikowanych pracowników. Co miesiąc przygotowujemy też zupełnie nowe zajęcia dla dzieci, opracowywane wspólnie z partnerem Teatru Nowego – ekipą Bricks4Kidz.

Bricks4Kidz (czyli po prostu: klocki dla dzieci) to sprawdzony, amerykański pomysł zajęć dla dzieci, zapewniający wyjątkową atmosferę oraz wspaniałe połączenie nauki, budowania i zabawy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji, rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawą, jest przez to znacznie bardziej skuteczna. Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, oparte o specjalne projekty tematyczne, przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dobrane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy, a konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Oprócz warsztatów firma Bricks4Kidz organizuje również półkolonie i przyjęcia urodzinowe, których tematyka związana jest z klockami LEGO®.

Zajęcia z klockami organizowane są obecnie w ponad 20 lokalizacjach na terenie całej Polski – w tym właśnie w Teatrze Nowym w Poznaniu w ramach całosezonowej współpracy przy projekcie RODZICE W NOWYM.

Na zajęciach można zjawić się już 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu – można wtedy w ramach akcji FREE PLAY samodzielnie pobawić się klockami w oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć.

Strój wieczorowy u dzieci nie jest wymagany – ważniejsza jest ich wygoda i swoboda ruchów!
Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat.

Jak zarezerwować zajęcia?

1. Sprawdzają Państwo, który spektakl w danym miesiącu odbywa się w ramach akcji RODZICE W NOWYM.
2. Piszą Państwo e-mail na adres: edukacja@teatrnowy.pl i rezerwują odpowiednią liczbę biletów dla dorosłych i dzieci (bilet dla dorosłych w cenie określonej na stronie www (CENY, ZASADY KUPNA BILETÓW) + bilet wstępu na zajęcia w stałej cenie 15 PLN dla 1 dziecka).
3. Czekają Państwo na e-mail potwierdzający rezerwację.
4. Opłacają Państwo bilety przelewem lub gotówką w kasie.
5. W tygodniu poprzedzającym realizację projektu otrzymają Państwo e-mail ze szczegółami organizacyjnymi.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc już dziś!


Najbliższe spotkanie w ramach cyklu:

14 grudnia 2019 | 18.00 | Scena Nowa
CHCIAŁBYM NIE BYĆ

11 stycznia 2020 | 19.00 | Duża Scena
MISTER BARAŃCZAK

24 stycznia 2020 | 19.00 | Duża Scena
ŻYCIE TO NIE TEATR


To już za nami:

16 listopada 2019 | 17.00 | Scena Nowa
KALINA®

19 października 2019 | 20.30
O SZCZYTACH ROZPACZY I UŚMIECHU STEWARDESSY

15 czerwca 2019
ASYMILACJA

24 maja 2019
NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE

2 marca 2019
PORNO

16 lutego 2019
OBWÓD GŁOWY

2 lutego 2019
ASYMILACJA

24, 25 listopada
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA

20 października
Dash&Dots + KALINA®

22 września
Movie making. Animacja poklatkowa + MOKRADEŁKO

Kup bilet