RODZICE W NOWYM

Co mają począć Rodzice, którzy chcieliby raz na jakiś czas wybrać się na bardzo dorosłą sztukę, a nie mają z kim zostawić swoich Pociech? Odpowiedź czeka w Teatrze Nowym!

Raz w miesiącu w naszym repertuarze znajdą Państwo spektakl, na który mogą się Państwo wybrać z dziećmi. W czasie, kiedy dorośli oglądać będą przedstawienie, najmłodsi bawić się będą w sali prób pod opieką wykwalifikowanych pracowników.

Każde zajęcia to autorski program opracowywany specjalnie na dane spotkanie z dziećmi. Przybywać można już na pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu. Strój wieczorowy u dzieci nie jest wymagany – ważniejsza jest ich wygoda i swoboda ruchów! Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat.

Zajęcia odbywają się w Starej Sali Prób (wejście od ul. J.H. Dąbrowskiego, szklane drzwi z napisem „Administracja” i „Biuro Obsługi Widzów” po prawej stronie od kas).

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu:

22 czerwca | 20.00 | Duża Scena
BENIOWSKI. BALLADA BEZ BOHATERA


Ze względu na ogromne zainteresowanie projektem RODZICE W NOWYM zmienia się system zapisów na zajęcia: rezerwacji miejsc dla dorosłych i obowiązkowych wejściówek dla dzieci (5 PLN) dokonywać można wyłącznie w DZIALE EDUKACJI, telefonicznie (tel. 61 845 21 52) lub drogą elektroniczną (edukacja@teatrnowy.pl). JEDYNIE potwierdzona drogą mailową rezerwacja miejsc upoważnia do zakupu biletów TYLKO w kasie biletowej. Liczba miejsc dla dzieci OGRANICZONA.


Zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku dziecka i opiekuna przez Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu w formie fotografii i zapisu wideo, a także jego rozpowszechnianie w dowolnej formie w celach promocyjnych i reklamowych.

Kup bilet