CO BĘDZIE ZE MNĄ?

Premiera:
28 grudnia 2019 | Scena Nowa
Spektakl trwa:

Ograniczenia wiekowe:

Ceny biletów w kasie teatru i on-line:
55/35 PLN (norm./ulg.)
Ceny biletów w kasie teatru i on-line na spektakl sylwestrowy:
120 PLN (norm./ulg.)

„Dobry wieczór Państwu, cieplutko wita Was Dariusz Lawenda – Z NUTĄ LAWENDY. Słuchacie państwo Radia Nowego. Bohaterką dzisiejszej audycji jest pewna mieszkanka Poznania, która nie przebierała w środkach, kończąc związek ze swoim partnerem…”.

Ciekawi, co było dalej? Cóż, na tę audycję nie natkniecie się Państwo w żadnej stacji radiowej. Aby jej wysłuchać, trzeba wybrać się do teatru i osobiście zapoznać się z bohaterką programu. Małgośka właśnie zakończyła pewną burzliwą znajomość i w kolejnych piosenkach opowiada jej tragikomiczną historię. Miłość nie wybiera? Tego wieczoru Małgośka ma szansę odczarować to powiedzenie, choć nie będzie łatwo, bo wciąż nie daje jej spokoju pytanie: CO BĘDZIE ZE MNĄ?

Do wspólnych poszukiwań odpowiedzi zachęca laureatka Grand Prix 21. edycji Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ – Małgorzata Walenda, która póki co wie z pewnością jedno: najbliżej jej do samej siebie, gdy śpiewa. I choć boi się tego, kim może być w przyszłości, chce w nią wpłynąć na fali doskonałej muzyki w ciekawych aranżacjach – wspólnie z Widzami Teatru Nowego. Zapraszamy!

Reżyseria, dramaturgia: PATRYCJA KOWAŃSKA
Wykonanie: MAŁGORZATA WALENDA
Kierownictwo muzyczne: DAWID SULEJ RUDNICKI
Zespół muzyczny w składzie: GRZEGORZ BĄK/SZYMON WIECZORKIEWICZ, MICHAŁ PEIKER, DAWID SULEJ RUDNICKI
Scenografia, kostiumy: BARBARA FERLAK
Reżyseria świateł: KATARZYNA ŁUSZCZYK
Głos z offu: MARIUSZ ZANIEWSKI
Inspicjent: KRZYSZTOF PRZYBYŁOWICZ

Koncepcję spektaklu oraz scenariusz opracowały wspólnie PATRYCJA KOWAŃSKA i MAŁGORZATA WALENDA.

Kup bilet