Pamiętajmy o Osieckiej

FESTIWAL
„PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ”
DZIEŃ 3

Kiedy? Gdzie?
25 października | 19.00 | Duża Scena
Ograniczenia wiekowe:
bez ograniczeń
Ceny biletów w kasie teatru i on-line:
100/80 PLN (norm./ulg.)


GALA FINAŁOWA 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ

KONCERT FINALISTÓW z zespołem Jacka Piskorza

Koncert MAI KLESZCZ z zespołem INCARNATIONS


W piątkowy wieczór nie będzie już miejsca na rozgrzewkę – będzie za to bal! Dowiemy się, kto w tym roku otrzyma nagrody i – być może – rozpocznie triumfalny marsz przez sceny i estrady. Stawka jest wysoka – pula nagród to łącznie 36 000 zł, a nagroda główna Marszałka Województwa Wielkopolskiego ma wynieść co najmniej 15 000 zł. Biorąc pod uwagę wysoki poziom, jaki prezentują tegoroczni wykonawcy, obrady szacownego jury mogą okazać się wyjątkowo burzliwe…

Oczekiwanie na werdykt umili Widzom gość specjalny wieczoru – MAJA KLESZCZ, szerokiej publiczności znana jako współtwórczyni Kapeli ze Wsi Warszawa i projektu IncarNations, wokalistka, producentka muzyczna, autorka muzyki teatralnej i filmowej, współpracująca m.in. z Agatą Dudą-Gracz.

Artystka, ze względu na skalę talentu porównywana nawet do Elli Fitzgerald, słynie z tego, że w swojej twórczości śmiało zaciera granice między piosenką aktorską, folkiem i bluesem. 25 października o godz. 19.00 na Dużej Scenie Teatru Nowego zaprezentuje się Państwu w niespotykanym u niej repertuarze, złożonym z nowych interpretacji piosenek patronki festiwalu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dzień 1
Dzień 2
Dzień 4 | Duża Scena
Dzień 4 | Scena Nowa
Dzień 4 | Foyer Dużej Sceny
Dzień 5


Organizatorzy Festiwalu:

Główny Sponsor Festiwalu:

Partnerzy Festiwalu:

Patroni medialni:

Kup bilet