Wiadomości

JESTEŚMY OTWARCI!

JESTEŚMY OTWARCI!

Dzień otwarty Teatru Nowego w Poznaniu już 12 września!

Jak powstaje spektakl teatralny? Kto cichcem przemyka się za dekoracjami podczas przedstawienia? Co – poza scenami i widowniami – znajduje się w budynku teatru? Jeśli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo nad tymi pytaniami, już wkrótce nadarzy się znakomita okazja, by uzyskać na nie odpowiedzi – i to nie byle gdzie, bo w Teatrze Nowym!

Początek sezonu 2015/2016 postanowiliśmy uczcić wielkim otwarciem teatralnych podwoi – nie tylko dla publiczności, którą zapraszamy na spektakle MISTERA BARAŃCZAKA 11, 12 i 13 września, ale także dla wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić, co dzieje się za kulisami… Ciekawskich zapraszamy już 12 września w godzinach 11.00 – 15.00.

Dla gości, którzy zdecydują się spędzić popołudnie przy ul. J.H. Dąbrowskiego 5, przygotowaliśmy moc atrakcji! W planach mamy m.in. wycieczki po teatrze, zajęcia dla najmłodszych, pokazy charakteryzacji i spotkanie z inspicjentem. Wielbicieli teatralnych pamiątek zapraszamy również na stoisko z programami i plakatami teatralnymi, a wszyscy uczestnicy wydarzeń na dobry początek sezonu otrzymają od nas również bony uprawniające do zakupu biletu na spektakle, z wrześniowego repertuaru, w specjalnej cenie – tylko 20 PLN!

Uwaga! Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: wydarzenia@teatrnowy.pl

Wycieczki po teatrze – godz. 11.00 oraz godz. 13.00
Niepowtarzalna okazja odbycia spaceru po tych zakamarkach Teatru Nowego, które zazwyczaj nie są dostępne dla widzów: zapraszamy za kulisy, do garderób, pracowni i innych teatralnych kątów…

Pokaz charakteryzacji – godz. 12.00 oraz godz. 14.00
Wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć cudów teatralnej metamorfozy, zapraszamy na spotkanie z teatralną charakteryzatorką. Dla najodważniejszych – możliwość poddania się oszołamiającej charakteryzacji!

Spotkanie z inspicjentem – godz. 14.00

Kim właściwie jest inspicjent i czym zajmuje się w teatrze? Jak wygląda teatralna codzienność – próby i spektakle? Zapraszamy na spotkanie z człowiekiem, który swoją opowieść na pewno okrasi sporą porcją świeżutkich teatralnych ciekawostek…


Atrakcje dla najmłodszych – od godz. 11.00 do godz. 15.00

Najmłodszych widzów i sympatyków Teatru Nowego zapraszamy do foyer Dużej Sceny. W godzinach od 11.00 do 15.00 będzie tam działać specjalny kącik dla najmłodszych, a w nim – specjalne teatralne malowanki, pogadanki i przebieranki.

O godz. 12.30 i 13.30 zaprosimy też dzieci do wysłuchania bajek.

Teatr Nowy zastrzega możliwość dokonania korekty godzin.