Wiadomości

ZŁOTA NIEDZIELA…

ZŁOTA NIEDZIELA…

…i kilka innych dni w tym kolorze! Zacznijmy od kwestii kalendarzowej. Do Świąt został zaledwie tydzień. Dla wszystkich spóźnialskich, zaganianych, roztargnionych i tych, którzy po prostu lubią zaglądać na Dąbrowskiego 5 przy każdej nadarzającej się okazji mamy nie lada gratkę.

W najbliższą niedzielę, 20 grudnia, otwieramy kasę już o godz. 11.00! A w tej kasie – prócz naszych uroczych kasjerek – czekać będzie na Państwa niepowtarzalna szansa zakupu biletów na wszystkie styczniowe spektakle Teatru Nowego w wyjątkowo przyjaznych cenach: 45 PLN za bilet normalny i 25 PLN za bilet ulgowy!

Ale to nie wszystko…

Typowy dla mieszkańców Poznania zmysł praktyczny kazał nam również pomyśleć o tych wszystkich, którzy w niedzielę, w szale przedświątecznych przygotowań, mogą nie mieć czasu na wizytę w teatralnej kasie. Dlatego uroczyście obwieszczamy, że postanowiliśmy ozłocić w tym roku także poniedziałek, wtorek, środę i czwartek. Promocja na bilety styczniowe obowiązywać będzie więc również 21, 22 i 23 grudnia w godzinach 13.00-19.00, a także – by ułatwić nieco życie tym, którzy wybór prezentów zostawiają na naprawdę ostatnią chwilę – również 24 grudnia w godz. 10.00-12.00. Zapraszamy!

ZOBACZ WIĘCEJ: Repertuar Teatru Nowego na styczeń 2016