Wiadomości

„WIŚNIOWY SAD” ZAMIAST „ASYMILACJI”

„WIŚNIOWY SAD” ZAMIAST „ASYMILACJI”

Szanowni Widzowie,

z przykrością informujemy, że ze względu na niedyspozycję aktora zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 26 i 27 marca spektakle pt. ASYMILACJA. Nie chcąc jednak rezygnować z możliwości spędzenia z Państwem naszego wspólnego święta, jakim jest Międzynarodowy Dzień Teatru, w zamian proponujemy spotkanie z teatralną klasyką – WIŚNIOWY SAD, który zagramy 27 marca o godz. 19.00.

Jednocześnie zachęcamy również do odwiedzenia wernisażu plakatów Piotra Rajkowskiego w foyer Dużej Sceny o godz. 18.00. Zapraszamy też na spotkanie z postaciami związanymi przez wiele lat z Teatrem Nowym: Romanem Chojnackim i Sergiuszem Sterną-Wachowiakiem, które odbędzie się po spektaklu na Dużej Scenie (około godz. 21.00). Rozmowie towarzyszyć będzie lektura wierszy Romana Chojnackiego w interpretacji aktorki Teatru Nowego, Marii Rybarczyk.

Informacje na temat zwrotu lub wymiany biletów można uzyskać w kasie Teatru lub kontaktując się z nami mailowo i telefonicznie: bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl, biletygrupowe@teatrnowy.pl; tel. 61 847 24 40 • 61 847 86 24

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.