Wiadomości

OSIECKA PO RAZ DWUDZIESTY DRUGI

OSIECKA PO RAZ DWUDZIESTY DRUGI

22. edycja Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ rozpocznie się 23 października. Jego gospodarzem – ponownie – jest Teatr Nowy w Poznaniu.

Konkurs wokalny na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej odbywa się nieprzerwanie od 1997 r. Zaistniał dzięki staraniom przyjaciół Poetki. Rosnące zainteresowanie młodych wokalistów i publiczności sprawiło, że dziś Konkurs to wydarzenie artystyczne goszczące w największych salach teatralnych, transmitowane na antenie radiowej i cieszące się renomą wśród muzyków, aktorów i miłośników piosenki.

Tegoroczna odsłona Festiwalu potrwa od 23 do 27 października. W repertuarze – już tradycyjnie – koncerty finałowe, galowe oraz ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu na interpretację piosenek ze słowami Agnieszki Osieckiej.

Osoby pragnące wziąć udział w konkursie już mogą zgłaszać swój akces poprzez przesłanie wypełnionego formularza dostępnego na stronie http://teatrnowy.pl/pamietajmy-o-osieckiej-2019/, na adres mailowy: osiecka@teatrnowy.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 31 maja 2019 roku.

ZOBACZ WIĘCEJ: informacje, regulamin Konkursu, karta zgłoszeniowa