Wiadomości

KOREKTA REPERTUARU

KOREKTA REPERTUARU

Szanowni Widzowie,

z przyczyn niezależnych od nas zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na 27 lutego benefis Michała Grudzińskiego. Uspokajamy jednak: spektakle WIŚNIOWEGO SADU w dniach 25, 26 i 27 lutego odbędą się zgodnie z repertuarem, a obchody jubileuszu pana Michała zaplanujemy w nieco bardziej sprzyjającym – i bezpiecznym – momencie.

MAMY TEŻ SPECJALNĄ PROPOZYCJĘ: przed spektaklami WIŚNIOWEGO SADU 25, 26 i 27 lutego w foyer Dużej Sceny będzie dostępna kronika, którą chcemy wypełnić życzeniami dla naszego Jubilata. Zachęcamy Państwa do wpisywania życzeń, wspomnień itd. Można też przynieść ze sobą przygotowaną wcześniej w domu kartkę lub po prostu napisać kilka słów na FB – wszystkie życzenia wydrukujemy i umieścimy w kronice, którą potem przekażemy Aktorowi podczas oficjalnych obchodów jako nasz wspólny prezent. 🙂

Jednocześnie informujemy, że – ze względu na zmianę przepisów związanych z tzw. kwarantanną z kontaktu – w Teatrze nie będziemy już Państwa prosić o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia. Zaktualizowany w związku z tymi zmianami regulamin obowiązujący od dziś znajdą Państwo TUTAJ.

Życzymy Państwu spokojnego i zdrowego tygodnia!