Wiadomości

PORA NA KWIETNIOWE ŁOWY

PORA NA KWIETNIOWE ŁOWY

Kwiecień-plecień, bo przeplata: trochę klasyki i trochę scenicznych innowacji, trochę spektakli muzycznych i trochę tych z tłumaczeniami na polski język migowy, trochę nowości i trochę dobrze już zadomowionych na afiszu tytułów… Nieważne, którą z wymienionych opcji cenią Państwo najbardziej – grunt, że na wszystkie kwietniowe wydarzenia – a jest ich ponad 40 – można już kupić bilety!

Miesiąc zaczniemy bez żartów – całkiem rodzinnym weekendem. Nie dość, że zaprosimy Państwa na przewrotną, mroczną i magnetyczną MATKĘ w reżyserii Radka Stępnia oraz pełne paradoksów SIOSTRY! zainscenizowane przez Piotra Kruszczyńskiego, to na dodatek za sprawą akcji RODZICE W NOWYM (2 kwietnia) ułatwimy nieco życie tym, którzy chcieliby na chwilę zanurzyć się w świecie sztuki, powierzając swoje pociechy pod opiekę teatralnej animatorki.

Państwa uwadze polecamy również DZIEWCZYNKĘ Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ w reżyserii Mariusza Zaniewskiego – spektakl będący doskonałym wstępem do małego eko-rachunku sumienia – oraz CZERWONE NOSY, w których motyw wielkanocnego przedstawienia na Placu Złotniczym w Auxerre jak najbardziej wpisuje się w kwietniowy klimat. Nie zabraknie też ukłonu w stronę tegorocznych maturzystów – bilety na PANA TADEUSZA i WESELE to rozsądna inwestycja w powtórkę przed egzaminem. Dorzucimy do tego nasze nowości – WOYZECKA, KILKA DZIEWCZYN oraz JEDNOOKIEGO KRÓLA – solidną dawkę muzyki, czyli KALINĘ® oraz ŚWIAT NIE JEST TAKI ZŁY, no i stałe, mocne punkty programu: PRAWO WYBORU, PREZYDENTKI i PORNO. KIEDY WŁADZA DECYDUJE KIM JESTEŚ – pozycje obowiązkowe dla każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć otaczającą go rzeczywistość.

Wreszcie: wyczekiwani od dawna goście, czyli jedyny w Poznaniu koncert PIEŚNI GETTO w wykonaniu ANDRÉ OCHODLO & THE ODEM’S QUINTET i szansa na wsłuchanie się nie tylko w znakomitą muzykę, lecz również w język, który przed wojną rozbrzmiewał także na ulicach Poznania…

Na koniec przypominamy, że nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem oferty repertuarowej – z tego względu w repertuarze Teatru zagościły na dobre spektakle z tłumaczeniem na polski język migowy oraz możliwością skorzystania z pętli indukcyjnej i kwiecień nie będzie tu wyjątkiem: tym razem zaprosimy Państwa na MATKĘ, PRAWO WYBORU, PREZYDENTKI oraz KILKA DZIEWCZYN/SOME GIRL(S).

Zapraszamy do zakupów w kasie biletowej i w Internecie. Spędźmy tę wiosnę razem! Spędźmy tę wiosnę w Nowym!