Wiadomości

JAK DOTRZEĆ NA TRZECIĄ I NOWĄ SCENĘ

JAK DOTRZEĆ NA TRZECIĄ I NOWĄ SCENĘ

Do odwołania obowiązuje nowa trasa dojścia na Scenę Nową i Trzecią Scenę. Przed budynkiem Teatru od strony ul. J.H. Dąbrowskiego oraz od strony zamkniętego aktualnie Zaułka K. Feldman znajdą Państwo mapy ułatwiające orientację. W otoczeniu teatru i przy nowych trasach umieściliśmy też elementy identyfikacji wizualnej, które wskażą Państwu drogę.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Spektakle na Scenie Nowej mogą być grane dla maksymalnie 150 osób; spektakle na Trzeciej Scenie – dla maksymalnie 49 osób.

• Na Scenę Nową mogą Państwo dotrzeć schodami lub windą pod opieką obsługi widowni. Ze względu na to, że drogi na widownie obu scen wiodą przez zaplecze Teatru, prosimy o uważne śledzenie oznaczeń umieszczonych w budynku teatru, poruszanie się wyłącznie po wyznaczonych do tego trasach i o bezwzględne stosowanie się do komunikatów udzielanych przez obsługę widowni – nasi pracownicy zadbają o to, by bezproblemowo dotarli Państwo na swoje miejsca.

• Zachęcamy również do tego, by – wybierając się na spektakle grane na Scenie Nowej i Trzeciej Scenie – zarezerwowali Państwo sobie na wszelki wypadek kilka dodatkowych minut.

• Szatnie: ze względu na przebudowę nie będzie możliwości skorzystania z szatni przy Scenie Nowej. W razie deszczowej pogody postaramy się zapewnić Państwu stojaki na parasole. Szatnia przy Trzeciej Scenie będzie dostępna.

• Toalety: dla widzów odwiedzających Scenę Nową dostępne będą toalety w foyer. Widzowie na Trzeciej Scenie będą mogli korzystać ze znajdującej się przy szatni toalety wcześniej przeznaczonej dla osób z niepełnosprawnościami – nie będzie natomiast dostępu do toalet znajdujących się na poziomie -1.


JAK DOTRZEĆ NA SCENĘ NOWĄ I TRZECIĄ SCENĘ – MAPY ORAZ FILM INSTRUKTAŻOWY

Wejście od ulicy Dąbrowskiego 5

Wejście od ulicy Krasińskiego (Zaułek Krystyny Feldman)

Trasa w wersji video:


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Wielkopolskiego.