Wiadomości

BILET NA ZAPAS – WSPARCIE JUŻ TERAZ

Bilet na zapas – wsparcie już teraz.

Są Państwo sympatykami Teatru Nowego? Mieli Państwo bilety na spektakle, które właśnie zostały odwołane? A może dopiero planowali Państwo wizytę na naszych widowniach?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieli Państwo „TAK” i jeśli chcą Państwo ułatwić nam przetrwanie najbliższych trudnych tygodni, zapraszamy do udziału w akcji BILET NA ZAPAS – WSPARCIE JUŻ TERAZ!

BILET NA ZAPAS to realna i najszybsza forma wsparcia Teatru Nowego.
BILET NA ZAPAS to czyste i jasne zasady – jak przy VOUCHERZE TEATRALNYM.
BILET NA ZAPAS to świetny prezent – na urodziny, na rocznicę, na Święta – i doskonała propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie przyszłości bez wizyt na widowni.

Zasady akcji są banalnie proste: zachęcamy Państwa do zakupu VOUCHERÓW TEATRALNYCH, które – gdy już wrócimy do grania – będą Państwo mogli wymienić na bilety na spektakl z naszego repertuaru (poza wyjątkami określonymi w regulaminie). Nie muszą Państwo martwić się o ważność voucherów – gdyby szalejąca dookoła pandemia trwała dłużej, niż w tej chwili zakładamy, będziemy prolongować ich ważność do skutku.

A jeśli nie możecie z jakichś względów pozwolić sobie teraz na zakup, prosimy i zachęcamy: po prostu bądźcie tu z nami, niezależnie od okoliczności – bo bez Was nie ma przecież nas.