Wiadomości

BILET DO TEATRU ZA 300 GROSZY

Bilet do teatru za 300 groszy? Tak, to jest możliwe!

Już po raz czwarty Teatr Nowy w Poznaniu przystępuje do akcji BILETY ZA GROSZE z okazji Dnia Teatru Publicznego. Tym razem zapraszamy Państwa na spektakl pt. ELVIS w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, który zagramy 13 maja o godz. 19.00 na Dużej Scenie. Bilety na to przedstawienie będą Państwo mogli kupić w teatralnej kasie już 12 maja (od godz. 13.00) właśnie za tę symboliczną kwotę: 300 groszy (3 PLN). Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety. Nie ma możliwości ich rezerwacji.

Więcej informacji o Dniu Teatru Publicznego: http://www.dzienteatrupublicznego.pl/#2018

Akcja BILET DO TEATRU ZA 300 GROSZY, finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Uwaga, niespodzianka: z okazji DNIA TEATRU PUBLICZNEGO wszyscy, którym nie uda się zdobyć BILETU DO TEATRU ZA 300 GROSZY mogą kupić bilety na spektakle z majowego i czerwcowego repertuaru Teatru Nowego (bez przedstawień specjalnych, gościnnych, premierowych) za 25 PLN (oferta ważna jest tylko 12 maja, nie dotyczy spektaklu BĘDZIE PANI ZADOWOLONA, CZYLI RZECZ O OSTATNIM WESELU WE WSI KAMYK).

ministerstwo
it