Wiadomości

JESIENNE ZMIANY W REPERTUARZE

Szanowni Widzowie,

tak to już bywa na świecie, że jednym wrzesień przynosi szkołę, innym pretekst do robienia pięknych zdjęć czy spacerów. Nam przyniósł zmiany w repertuarze.

Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy skorygować plany dotyczące spektakli, które znalazły się w już w naszych teatralnych drukach:

• nie zagramy zaplanowanych na 15, 16 i 17 września spektakli PRZESILENIA oraz zaplanowanego na 25 września JA JESTEM HAMLET,

• zamiast WIŚNIOWEGO SADU, planowanego na 19, 20 i 22 września, zaprezentujemy Państwu PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA w nieco zmienionych terminach – 18, 19 i 20 września,

• zamiast planowanego na 23 i 24 września BENIOWSKIEGO. BALLADY BEZ BOHATERA zapraszamy Państwa na DZIEWCZYNKĘ Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ w dniach 22 i 23 września.

Jednocześnie informujemy tych wszystkich, którzy stęsknili się za BENIOWSKIM, że jeszcze we wrześniu będą mogli obejrzeć ten spektakl on-line w ramach przedsięwzięcia Dni Kultury YouTube, o którym szczegółowo będziemy informować już niebawem.

W sprawie zwrotu biletów zakupionych w kasie Teatru można kontaktować się z Biurem Obsługi Widzów (tel. 61 847 24 40, 61 847 86 24, e-mail: bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl, biletygrupowe@teatrnowy.pl). Bilety zakupione za pośrednictwem strony bilety24.pl podlegają natomiast zwrotom zgodnie z regulaminem tego serwisu.

Przepraszamy za zmiany i dziękujemy za wyrozumiałość!