Wiadomości

KOMUNIKAT O ODWOŁANYCH SPEKTAKLACH

Szanowni Państwo,

niełatwo jest podejmować decyzje o rozstaniu – nawet tylko chwilowym. Jednak, zaniepokojeni pogarszającą się sytuacją pandemiczną i niebezpiecznie rosnącą liczbą zachorowań, musimy zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i naszego Zespołu. Zdecydowaliśmy więc o odwołaniu wszystkich spektakli:

– na Scenie Nowej – do 31 października,
– na Dużej Scenie – do 8 listopada włącznie.

Liczymy, że ta krótka rozłąka pozwoli nam przetrwać najbardziej niebezpieczny czas i wrócić w pełni sił do bezpiecznych spotkań z Państwem.

Bilety zakupione w kasie TN mogą Państwo zwracać, począwszy od dziś. Wszelkie informacje na temat zwrotów uzyskają Państwo pod adresami:
bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl biletygrupowe@teatrnowy.pl i numerami telefonów: 61 847 24 40 • 61 847 86 24 w dni i w godzinach funkcjonowania Biura Obsługi Widzów.
W sprawie biletów zakupionych on-line skontaktuje się z Państwem portal bilety24.pl.

Przepraszamy tych, którym sprawiliśmy zawód, dziękujemy za wyrozumiałość i niezmiennie życzymy Państwu dużo zdrowia w najbliższych trudnych tygodniach. Dbajmy o siebie!

***

Przydatna informacje dla zwracających bilety:

– biuro obsługi widzów będzie w najbliższych dniach czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00,
– kasa biletowa będzie czynna od poniedziałku do piątku od 15.00 do 19.00 lub do planowanej godziny rozpoczęcia spektaklu. W sobotę (31 października) kasa czynna będzie od 16.00 do 19.30, pod warunkiem, że nie wszystkie bilety na odwołane spektakle zostaną zwrócone przed weekendem (czyli do 30 października 2020) – w przeciwnym razie kasa biletowa 31 października teatralna będzie zamknięta.
1 listopada kasa biletowa będzie nieczynna.