Nowy Czyta Dzieciom

AFERA W TEATRZE

Czytanie w ramach cyklu "NOWY CZYTA DZIECIOM"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

Na dobry początek – 11 października o godz. 11.00 na Trzeciej Scenie – zapraszamy do biura śledczego, który zajmie się sprawą tajemniczej afery w teatrze… Chcecie pomóc pewnemu młodemu detektywowi w jego arcytrudnym śledztwie? Warunek jest jeden: trzeba będzie się przebrać! Wystarczy kostium z balu karnawałowego lub element przebrania, peleryna, kapelusz, ulubiona zabawka udająca rekwizyt… cokolwiek, co naszym najmłodszym gościom pozwoli wczuć się w niezwykłą teatralną atmosferę i wyruszyć w podróż do świata fantazji oraz… znakomitej zabawy!

Przy odbiorze wejściówki prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.

ZOBACZ WIĘCEJ: Informacje o książce

Czytamy: Agnieszka Stelmaszyk,
AFERA W TEATRZE – BIURO ŚLEDCZE TOMUŚ ORKISZEK I PARTNERZY, część II
Sugerowany wiek uczestników:
od 5 do 9 lat.
Wstęp:
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Teatru Nowego od 30 września 2015 roku. Liczba wejściówek jest ograniczona.

|
AFERA W TEATRZE