Spektakle archiwalne

CO BĘDZIE ZE MNĄ?

„Dobry wieczór Państwu, cieplutko wita Was Dariusz Lawenda – Z NUTĄ LAWENDY. Słuchacie państwo Radia Nowego. Bohaterką dzisiejszej audycji jest pewna mieszkanka Poznania, która nie przebierała w środkach, kończąc związek ze swoim partnerem…”.

Ciekawi, co było dalej? Cóż, na tę audycję nie natkniecie się Państwo w żadnej stacji radiowej. Aby jej wysłuchać, trzeba wybrać się do teatru i osobiście zapoznać się z bohaterką programu. Małgośka właśnie zakończyła pewną burzliwą znajomość i w kolejnych piosenkach opowiada jej tragikomiczną historię. Miłość nie wybiera? Tego wieczoru młoda kobieta ma szansę odczarować to powiedzenie, choć nie będzie łatwo. Wciąż przecież nie daje jej spokoju pytanie: CO BĘDZIE ZE MNĄ?

Do wspólnych poszukiwań odpowiedzi zachęca laureatka Grand Prix 21. edycji Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ – Małgorzata Walenda, która póki co wie z pewnością jedno: najbliżej jej do samej siebie, gdy śpiewa. I choć boi się tego, kim może być w przyszłości, chce w nią wpłynąć na fali doskonałej muzyki w ciekawych aranżacjach – wspólnie z Widzami Teatru Nowego. Zapraszamy!

Premiera:
28 grudnia 2019 | Scena Nowa
Spektakl trwał:
65 minut (bez przerwy)

||

Reżyseria, dramaturgia: PATRYCJA KOWAŃSKA
Wykonanie: MAŁGORZATA WALENDA (gościnnie)
Spiker radiowy (głos): MARIUSZ ZANIEWSKI

Aranżacje i kierownictwo muzyczne: DAWID SULEJ RUDNICKI
Zespół muzyczny w składzie:
GRZEGORZ BĄK/SZYMON WIECZORKIEWICZ, MICHAŁ PEIKER, DAWID SULEJ RUDNICKI
Scenografia, kostiumy: BARBARA FERLAK
Reżyseria świateł: KATARZYNA ŁUSZCZYK
Choreografia: ANNA BEREK
Inspicjent, asystent reżyserki: KRZYSZTOF WOJCIECH PRZYBYŁOWICZ

Koncepcję spektaklu oraz scenariusz opracowały wspólnie PATRYCJA KOWAŃSKA i MAŁGORZATA WALENDA.

CO BĘDZIE ZE MNĄ?