Nowy Czyta Dzieciom

CYNAMON I TRUSIA OD STÓP DO GŁÓW

Czyta: MARTYNA ZAREMBA

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

CYNAMON I TRUSIA OD STÓP DO GŁÓW (Wydawnictwo Zakamarki) to zbiór przewrotnych wierszyków Ulfa Starka, który z przymrużeniem oka filozofuje na temat części ludzkiego ciała. Ile się zmieści w naszych głowach? Gdzie mieszka język? Co by to było, gdybyśmy nie mieli pupy? I jakie rozrywki lubi rodzina Lewostopaków?

***

Przy kupnie biletów prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.
Teatr Nowy lubi pamiątki. Dlatego w celach dokumentacyjnych na spotkaniach w ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM robimy niekiedy zdjęcia. Kupując bilet, Opiekun dziecka wyraża zgodę na upublicznienie jego wizerunku w materiałach dotyczących cyklu.

Sugerowany wiek uczestników:
od 4 do 10 lat
Kiedy:
13 marca 2016 | 11.00 | Trzecia Scena
Bilety:
4 PLN (dla dzieci)
6 PLN (dla dorosłych)
dostępne w kasie Teatru Nowego
Dodatkowe uwagi:
wymagany strój sportowy lub gimnastyczny

CYNAMON I TRUSIA OD STÓP DO GŁÓW