Nowy+

KRWAWY PONIEDZIAŁEK

Akcja krwiodawcza

Ze śniegiem w grudniu bywa różnie – czasem zupełnie ignoruje nasze zimowe marzenia i potrzeby, a czasem spada go cała fura. Jedno jest za to pewne: w grudniu spadają zapasy krwi niezbędnej do ratowania ludzkiego życia i zdrowia. I jest tylko jeden sposób, by ten trend zahamować lub odwrócić, przy okazji wykorzystując ostatnią szansę, by nadrobić zaległości przed konfrontacją z Gwiazdorem i zaliczyć dobry i mądry uczynek! To… KRWAWY PONIEDZIAŁEK – lepszej okazji nie będzie!

Dlatego – niezależnie od sytuacji atmosferycznej – Teatr Nowy i RCKiK w Poznaniu ponownie łączą swoje siły i zapraszają serdecznie na tradycyjną przedświąteczną akcję krwiodawczą w foyer Dużej Sceny.

Nieważne, ile masz lat, jaką grupą krwi obdarzyła Cię natura i czy jesteś stałym bywalcem podczas naszych krwawych przedsięwzięć, czy dopiero rozpoczynasz tę szlachetną przygodę, której celem jest pomaganie innym i dzielenie się skarbem, którego nie da się wyprodukować. Wszystkim, którzy odwiedzą nas 12 grudnia, zapewniamy profesjonalną opiekę, bezpieczne i komfortowe stanowiska do donacji, świetną atmosferę i – choć to przecież nie najważniejsze – wyjątkowe teatralne upominki!

Zapraszamy gorąco!

Kiedy, gdzie:
12 grudnia 2022 | 9.00-14.00
Foyer Dużej Sceny Teatru Nowego