Czytnik

SPOTKANIE Z MAGDALENĄ WITKIEWICZ

Gościem pierwszej grudniowej odsłony CZYTNIKA będzie Magdalena Witkiewicz, autorka słodko-gorzkiej, smakowitej MORALNOŚCI PANI PIONTEK. Opowie m.in. o tym, czym jest powieść komediowa, co myśli o satyrze i jak dba o swoich czytelników.

Obsada:
KAROLINA GŁĄB
ALICJA JUSZKIEWICZ
DANIELA POPŁAWSKA
JULIA RYBAKOWSKA
MARIA RYBARCZYK
ALEKSANDER MACHALICA

***

Magdalena Witkiewicz urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

Matka Polka Pisarka, jak samą siebie określiła, zaczęła pisać pierwszą powieść podczas urlopu macierzyńskiego. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum internetowym, wysłała tekst do wydawnictwa Moniki Szwai i po dwóch godzinach otrzymała odpowiedź, że popularna pisarka z powodu ataków śmiechu odpowie konstruktywnie dopiero po zakończeniu lektury. Tak rozpoczęła się kariera MILACZKA (do dziś jednej z najpopularniejszych powieści Witkiewicz), a także samej autorki, którą pokochały tysiące czytelniczek.

Kiedy, gdzie:
4 grudnia 2017 | 19.00 | Scena Nowa
Ceny biletów:
5 PLN (dostępne w kasie Teatru Nowego
i w sprzedaży on-line)

SPOTKANIE Z MAGDALENĄ WITKIEWICZ