Z NOWYM PRZEZ EUROPĘ. Z WIZYTĄ W ŚWIECIE BRACI GRIMM. NIEMCY

Po kilkumiesięcznej podróży po północnych i południowych regionach Europy, połączonej oczywiście z arcyciekawymi lekturami, udamy się tym razem do naszych zachodnich sąsiadów: Niemiec. Słynące z porządku, piłki nożnej i znakomitych samochodów Niemcy są przecież krajem, w którym powstał jeden z najbardziej popularnych zbiorów baśni i bajek na świecie! Jego autorami są bracia Wilhelm i Jakub Grimmowie – językoznawcy, pisarze i miłośnicy legend oraz podań ludowych. Przez lata zbierali je, choć po wydaniu książki prawdopodobnie nie spodziewali się, że ich praca stanie się inspiracją dla kolejnych pokoleń pisarzy i twórców filmów.

W podróż do niemieckiej krainy baśniowej wyobraźni zabierze Państwa aktor Teatru Nowego. Kontynuując tradycję comiesięcznych przebrań, prosimy tym razem, aby dzieci przebrały się za którąś z postaci pojawiających się w twórczości braci Grimm.

Naszemu czytaniu towarzyszyć będzie kiermasz książek PUBLIKAT.

Bilety na marcową edycję akcji mogą Państwo nabywać w kasie Teatru Nowego do soboty 25 marca 2017. Przypominamy, że w niedzielę 26 marca 2017 kasa będzie nieczynna. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Sugerowany wiek uczestników:
od 4 do 10 lat
Kiedy:
26 marca | 11.00 | Trzecia Scena
Bilety:
4 PLN (dla dzieci)
6 PLN (dla dorosłych)
dostępne w kasie Teatru Nowego

Z NOWYM PRZEZ EUROPĘ. Z WIZYTĄ W ŚWIECIE BRACI GRIMM. NIEMCY