Wiadomości

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

Od 2015 roku, mniej więcej o tej porze, przekonywaliśmy, że w teatrze – i nie tylko w teatrze – „grosze grają rolę”. To hasło Dnia Teatru Publicznego i akcji „Bilet do teatru za grosze”. W tym roku świętować będziemy nieco inaczej.

Ciągnące się kolejki do teatrów, widzowie tłoczący się pod kasami i odchodzący z biletami za symboliczne kwoty… Niestety, na takie widoki przyjdzie nam poczekać. Tegoroczna akcja odbędzie się w całości w Internecie – bez spektakli „na żywo” z publicznością, ale z symbolicznymi gestami przypominającymi Państwu o Dniu Teatru Publicznego. Chcemy, abyście Państwo zobaczyli, że jesteśmy, że ciągle działamy, ale przede wszystkim, że #CZEKAMY – na Was i na to, że będzie lepiej. Niech właśnie to słowo, widoczne od 16 maja przez cały tydzień na zdjęciach, udostępnianych materiałach video, w informacjach i komunikatach, przypomina o charakterze tegorocznego święta.

Jak świętujemy tegoroczny Dzień Teatru Publicznego? Prezentacja rejestracji aż trzech spektakli Teatru Nowego w Poznaniu (OBWÓD GŁOWY, WIŚNIOWY SAD, KALINA®) już za nami. Przed nami – spektakl „na żywo” (już 22 maja). Zachęcamy do odwiedzin strony teatrnowy.pl oraz strony FB Teatru Nowego.