Wiadomości

WSPARCIE DLA FUNDACJI

31 grudnia – po sylwestrowych prezentacjach PANA TADEUSZA i CO BĘDZIE ZE MNĄ? – w foyer Dużej Sceny i Sceny Nowej aktorzy Teatru Nowego kwestowali na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej.


EDIT: W trakcie sylwestrowej kwesty w Teatrze Nowym w Poznaniu udało się zebrać 3055,82 PLN. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji! Szczególne podziękowania należą się aktorom Nowego za zaangażowanie w organizację zbiórki.


Założona w 2007 roku Fundacja udziela aktorom i aktorkom – a w wyjątkowych sytuacjach: także ich dzieciom – pomocy w leczeniu w sytuacjach zagrażających ich życiu lub zdrowiu. Organizacja wspiera artystów z całej Polski, chroniąc zarazem ich prawo do prywatności w trudnej sytuacji, jaką zawsze jest choroba. Wielka Świąteczna Zbiórka w Teatrach, do której przyłącza się Teatr Nowy w Poznaniu, organizowana jest po raz trzeci.

Zapraszamy gorąco, by – po tradycyjnym sylwestrowym toaście na widowni – odszukać w foyer aktorów zaopatrzonych w puszki i wesprzeć zbiórkę, dorzucając w ten sposób jeszcze jeden szlachetny gest do bilansu za 2019 rok. I już teraz dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do tej akcji!

Szczegóły dotyczące działań Fundacji mogą Państwo znaleźć na stronie: http://fundacjadaria.org/