Repertuar

październik
1 wt

CHODŹ NA SŁÓWKO 3

Informacji o biletach udziela
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
10:00 Scena Wspólna

CHODŹ NA SŁÓWKO 3

Informacji o biletach udziela
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
12:00 Scena Wspólna

KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM

19:00 Duża Scena Kup bilet
3 cz

WIŚNIOWY SAD

20:00 Duża Scena Kup bilet
4 pt
8 wt

DOM LALKI

19:30 Scena Nowa Kup bilet
9 śr

DOM LALKI

English subtitles
19:30 Scena Nowa Kup bilet

SPÓJRZ NA MNIE

Spektakl gościnny
Spektakl z audiodeskrypcją
20:00 Duża Scena Kup bilet
10 cz

DOM LALKI

18:00 Scena Nowa Kup bilet

SPÓJRZ NA MNIE

Spektakl gościnny
Spektakl z audiodeskrypcją
20:00 Duża Scena Kup bilet
11 pt

PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA

19:00 Duża Scena Kup bilet
12 so

PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA

17:00 Duża Scena Kup bilet

DWIE DROGI

18:00 Trzecia Scena Kup bilet

KALINA®

20:00 Scena Nowa Kup bilet
13 nd

PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA

17:00 Duża Scena Kup bilet

DWIE DROGI

18:00 Trzecia Scena Kup bilet

KALINA®

20:00 Scena Nowa Kup bilet
15 wt

HOLOUBEK SYN PICASSA

18:30 Scena Nowa Kup bilet
16 śr

PAN TADEUSZ

18:00 Duża Scena Kup bilet

HOLOUBEK SYN PICASSA

18:30 Scena Nowa Kup bilet

PORNO

English subtitles
20:00 Trzecia Scena Kup bilet
17 cz

PAN TADEUSZ

18:00 Duża Scena Kup bilet

PORNO

20:00 Trzecia Scena Kup bilet
18 pt

PAN TADEUSZ

18:00 Duża Scena Kup bilet

PREZYDENTKI

English subtitles
18:30 Scena Nowa Kup bilet
19 so
20 nd

PAN TADEUSZ

18:00 Duża Scena Kup bilet

PREZYDENTKI

18:30 Scena Nowa Kup bilet

O SZCZYTACH ROZPACZY I UŚMIECHU STEWARDESSY

20:30 Trzecia Scena Kup bilet
23 śr

SPOTKANIE Z BENJAMINEM BALINTEM

W ramach cyklu CZYTNIK
19:00 Trzecia Scena Kup bilet

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 1

Koncert finalistów 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ z zespołem Jacka Piskorza
20:00 Duża Scena Kup bilet
24 cz

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 2

Koncert finalistów 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ z zespołem Jacka Piskorza
Recital Małgorzaty Walendy
19:00 Duża Scena Kup bilet
25 pt

SZTUKA BEZ BABCI

Informacji o biletach udziela
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
11:00 Scena Wspólna

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 3

Gala finałowa
Koncert finalistów 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ z zespołem Jacka Piskorza
Koncert Mai Kleszcz z zespołem Incarnations
19:00 Duża Scena Kup bilet
26 so

SZTUKA BEZ BABCI

Informacji o biletach udziela
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
16:00 Scena Wspólna

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 4 - DUŻA SCENA

Występ laureata 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ
Koncert zespołu De Mono
19:00 Duża Scena Kup bilet

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ”
DZIEŃ 4 - SCENA NOWA

Off Osiecka - koncert zespołu Bibobit
21:15 Scena Nowa Kup bilet

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 4 - FOYER DUŻEJ SCENY

Off Osiecka - Sopot Party
22:45 Foyer Dużej Sceny Kup bilet
27 nd

NOWY CZYTA MAŁYM DETEKTYWOM!

W ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM
11:00 Trzecia Scena

FESTIWAL
"PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ"
DZIEŃ 5

Koncert Justyny Szafran
19:00 Duża Scena Kup bilet
30 śr

DZIADY

English subtitles
19:00 Duża Scena Kup bilet
31 cz

DZIADY

19:00 Duża Scena Kup bilet