Wiadomości

Jesteśmy otwarci!

Jesteśmy otwarci!

W poniedziałek, 27 marca, Teatr Nowy w Poznaniu zaprasza na DZIEŃ OTWARTY z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU. Zapewniamy: dużo zabawy, moc ciekawostek i specjalne upominki dla odwiedzających nas tego dnia gości!

PLAN WYDARZEŃ
Uwaga! Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: wydarzenia@teatrnowy.pl

Dyżur dramaturga | 10.00-12.00
Chcą Państwo zgłębić teatralne tajemnice od podstaw? A może podzielić się opinią o obejrzanym niedawno spektaklu? Teraz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania mogą Państwo uzyskać bez pośredników, bez przekłamań i bez wysiłku. Wystarczy… przyjść do foyer Teatru Nowego i porozmawiać z dramaturgiem – Michałem Pabianem.

Pokaz charakteryzacji | 12.00 | Duża Scena
Wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć cudów teatralnej metamorfozy, zapraszamy na spotkanie z charakteryzatorką. Dla najodważniejszych – możliwość poddania się oszołamiającej charakteryzacji!

Wycieczki po teatrze | 14.00 i 18.00
Miejsce zbiórki – przy wejściu dla administracji (ul. J.H. Dąbrowskiego 5)
Niepowtarzalna okazja odbycia spaceru po tych zakamarkach Teatru Nowego, które zazwyczaj nie są dostępne dla widzów: zapraszamy za kulisy, do garderób, pracowni i innych teatralnych kątów… Czas trwania wycieczki – ok. 50-60 minut.

Spotkanie z inspicjentem | 16.00 | Duża Scena
Kim właściwie jest inspicjent i czym zajmuje się w teatrze? Jak wygląda teatralna codzienność – próby i spektakle? Zapraszamy na spotkanie z człowiekiem, który swoją opowieść na pewno okrasi sporą porcją świeżutkich teatralnych ciekawostek…

Zapraszamy również na specjalną edycję CZYTNIKA – spotkanie z Weroniką Murek na Trzeciej Scenie o 18.00 – szczegółowe informacje tutaj: http://teatrnowy.pl/spektakle/spotkanie-z-weronika-murek/.

Teatr Nowy zastrzega możliwość dokonania korekty planu wydarzeń.