Wiadomości

AKTORZY INSTRUMENTALNI

AKTORZY INSTRUMENTALNI

SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW ma 30 lat. Jan Peszek oraz Mikołaj i Andrzej Grabowscy świętują trzy dekady scenicznego życia sztuki Bogusława Schaeffera specjalnym tournée. Jednym z przystanków na jubileuszowej trasie będzie Teatr Nowy w Poznaniu.

19 listopada na deskach Dużej Sceny Teatru Nowego zagoszczą prawdziwe tuzy polskiego teatru – w znakomitej sztuce napisanej specjalnie dla nich! Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski i Jan Peszek w mistrzowski sposób wprowadzą Państwa za kulisy teatralnego życia, wciągając w dowcipną dyskusję o świecie sztuki i miejscu, które w owym uniwersum zajmuje aktualnie… aktor.

SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW to rzadka okazja uczestniczenia w teatralnej próbie. Doskonały tekst Bogusława Schaeffera, który aktorzy wypełniają improwizacją, zdradzając przy tym nieco ze swej prywatności. Szybkie tempo przedstawienia, dowcip, akrobacje skojarzeniowe i świeżość – to wartości, dzięki którym spektakl doskonale znanego poznańskiej publiczności Mikołaja Grabowskiego niezmiennie podbija serca widzów – już od trzydziestu lat.

ZOBACZ WIĘCEJ: Oficjalna strona www spektaklu