Wiadomości

SYLWESTER NA FALI

SYLWESTER NA FALI

Z szampanem, z mnóstwem śpiewu, z solidną dawką refleksji. Mocne, rozpisane na trzy spektakle, zakończenie roku – tylko w Teatrze Nowym w Poznaniu!

Dużą Scenę opanują muzykalne duchy scenicznej przeszłości, czyli koncertowe ŻYCIE TO NIE TEATR. Przypomnimy najlepsze i najbardziej znane utwory z obfitego dorobku Jerzego Satanowskiego oraz innych znakomitych kompozytorów, stworzone do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Edwarda Stachury, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. I udowodnimy, że jest w nich jeszcze mnóstwo życia!

Miłość? A kto pod koniec roku ma jeszcze siłę na takie fanaberie?! Dlatego właśnie Julia Rybakowska zaprasza na recital pt. OSIECKA. BYLE NIE O MIŁOŚCI, podczas którego śpiewać będzie o wszystkim: od herbaty – przez pijackie wybryki – aż po uroki ogródków działkowych…

Mówi się, że dobry aktor potrafi zagrać wszystko – od nienawiści aż po miłość. Gwarantujemy, że uwielbienie Andrzeja Lajborka dla piosenek rosyjskich bardów bynajmniej nie jest udawane. A efektem tego afektu jest recital pt. DWIE DROGI, po brzegi wypełniony melodyjnymi balladami, romansami i opowieściami.

Sylwester na fali? Tak – na fali dobrych dźwięków! Zapraszamy!