Wiadomości

CZYTNIK DZIĘKUJE!

CZYTNIK DZIĘKUJE!

Spotkaniem z Andrzejem Saramonowiczem zakończyliśmy kolejny sezon CZYTNIKA i jest to świetna okazja, żeby podziękować Państwu za tych czterdzieści pasjonujących spotkań z najlepszą literaturą i z ciekawymi ludźmi, którzy ją tworzą. Dziękujemy więc: za lektury i rozmowy, za dzielenie się emocjami i inspiracjami.

Dziękujemy wszystkim aktorom uczestniczącym w naszych spotkaniach: Marii Rybarczyk, Karolinie Głąb, Alicji Juszkiewicz, Annie Langner, Annie Mierzwie, Oliwii Nazimek, Danieli Popławskiej, Julii Rybakowskiej, Martynie Zarembie-Maćkowskiej, Sebastianowi Grekowi, Zbigniewowi Grochalowi, Nikodemowi Kasprowiczowi, Michałowi Kocurkowi, Aleksandrowi Machalicy, Mariuszowi Puchalskiemu, Łukaszowi Schmidtowi, Mariuszowi Zaniewskiemu. Wielkie ukłony dla Michała Pabiana i Agnieszki Rydellek, czuwających nad każdym spotkaniem, ale też i dla całej „techniki” zaangażowanej w przygotowanie każdego z wydarzeń.

No i zapraszamy już we wrześniu na nowy cykl CZYTNIKÓW, który zaczniemy od spotkania z Marianną Sashą Salzmann oraz Iwoną Uberman!

* * *

W sezonie 2017/2018 gośćmi CZYTNIKA byli: Jakobe Mansztajn, Szczepan Kopyt, Grzegorz Bogdał, Waldemar Bawołek, Kinga Piotrowiak-Junkiert, Xawery Stańczyk, Maciej Robert, Olga Gitkiewicz, Magdalena Witkiewicz, Piotr Marecki, Justyna Czechowska, Oliver Kluck, Anna Cieplak, Stanisław Łubieński, Mikołaj Grynberg, Krzysztof Czyżewski, Zyta Rudzka, Andrzej Saramonowicz.