Wiadomości

TEATR NOWY NAUCZYCIELOM

TEATR NOWY NAUCZYCIELOM

„Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?”
(Deanna Beisser)

Od wielu lat Teatr Nowy w Poznaniu ma zaszczyt nie tylko gościć na swoich widowniach, lecz również współpracować z coraz większym gronem mądrych, wrażliwych i widzących wyjątkowość swoich uczniów Nauczycieli, Wychowawców oraz Pedagogów.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy, że możemy razem z Państwem rozwijać się i współpracować: w ramach opieki nad teatralnymi klasami patronackimi, m.in. w XX Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu, Gimnazjum im. I.J. Paderewskiego w Skórzewie oraz w Szkole Podstawowej nr 3 w Luboniu; w ramach intensywnych i pełnych świetnych pomysłów warsztatów; podczas zajęć teatralnych realizowanych w ramach współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie we współtworzenie teatralnego świata, za obecność – na widowni, wycieczkach, warsztatach i pokazach, na konferencjach i czytnikach, a także – za wspaniałą, pełną entuzjazmu i pasji współpracę oraz wymianę doświadczeń.

Życzymy Państwu wzrastającej satysfakcji z efektów działalności wychowawczej, niekończącej się radości z pracy nad kształtowaniem umysłów, charakterów i wyobraźni kolejnych pokoleń uczniów oraz wielu niezapomnianych chwil refleksji i odpoczynku podczas spektakli w Teatrze Nowym.