Wiadomości

WITAMY PO PRZERWIE

WITAMY PO PRZERWIE

Szanowni Państwo,

cieszymy się, że już od 12 lutego będziemy mogli znów gościć Państwa na widowni. Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy nową premierą – CZERWONYMI NOSAMI Petera Barnesa w reżyserii Jana Klaty!

Spektakle zagramy 12, 13 i 14 lutego o godzinie 18.00 na Dużej Scenie.
Sprzedaż biletów rusza w poniedziałek 8 lutego od godziny 13.00 – będą je Państwo mogli kupić w kasie teatralnej i w Internecie.
Informację o pozostałych spektaklach zaplanowanych na luty przekażemy Państwu w przyszłym tygodniu.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż obowiązuje nas reżim sanitarny: na widowni możemy zapełnić tylko 50% miejsc, a w budynku Teatru obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek i dezynfekowania rąk. Będziemy też Państwa prosić o wypełnienie oświadczeń dotyczących stanu zdrowia (wzór dostępny jest TUTAJ).

WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY VOUCHERÓW I BILETÓW OTWARTYCH

Chcąc uhonorować wszystkich, którzy w ostatnich tygodniach wspierali Teatr Nowy finansowo i zakupili BILETY OTWARTE lub VOUCHERY TEATRALNE, przygotowaliśmy specjalną pulę miejsc na premierowe pokazy CZERWONYCH NOSÓW 12, 13 i 14 lutego o godz. 18.00.

Jeśli chcieliby Państwo wykorzystać swoje bilety i vouchery w tym terminie, mogą się Państwo zgłaszać mailowo do Biura Obsługi Widzów do poniedziałku 8 lutego (do godziny 19.00), pisząc na adres: bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl lub biletygrupowe@teatrnowy.pl.

Oczywiście, bilety i vouchery mogą Państwo wykorzystać także na inne spektakle w repertuarze – będziemy o nich informować już niebawem.