Wiadomości

NOWY WRACA DO GRY!

NOWY WRACA DO GRY!

Z ogromną radością informujemy, że będziemy mogli spotkać się wcześniej, niż zakładaliśmy: już 21 maja! I choć prace nad częścią naszego repertuaru wciąż trwają, zdecydowaliśmy, że nie będziemy Państwa dłużej trzymać w niepewności i ruszamy ze sprzedażą biletów na najbliższe tygodnie. W dziale REPERTUAR znajdą więc Państwo informacje o spektaklach zaplanowanych na dni od 21 maja do 13 czerwca włącznie. W najbliższych dniach poinformujemy też o naszych planach na resztę sezonu.

Kasa biletowa będzie od dziś otwarta w następujących godzinach:

• poniedziałek-sobota, 14.00-19.00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
• niedziela, 16.00-19.00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)

Natomiast Biuro Obsługi Widzów czeka na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00.
Przez całą dobę mogą też Państwo dokonywać zakupu biletów oraz biletów otwartych w serwisie bilety24.pl, a także – płyt CD, plakatów, programów teatralnych i voucherów w teatralnym e-sklepie.

Przypominamy jednocześnie, że Teatr Nowy wciąż zmuszony jest funkcjonować w reżimie sanitarnym: oznacza to granie dla 50% widowni, konieczność zasłaniania nosa i ust maseczkami w całym budynku, a także konieczność utrzymania dystansu, zarówno w foyer, jak i na widowniach. Będziemy też niezmiennie prosić Państwa o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia, dostępnych TUTAJ. Szczegółowe zasady funkcjonowania naszej instytucji w warunkach pandemicznych znajdą Państwo w REGULAMINIE.