Wiadomości

WAŻNE ZMIANY W REPERTUARZE

WAŻNE ZMIANY W REPERTUARZE

Szanowni Widzowie,

z przykrością informujemy, że nie odbędą się zaplanowane na przełom stycznia i lutego spektakle ELVISA i DZIEWCZYNKI Z ZA / PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy mimo zmian chcieliby spędzić jeden z tych wieczorów w Teatrze Nowym: zaplanowaliśmy dla Państwa spektakle przedpremierowe STAREGO DOMU / ALTE HEIM w reżyserii Marcina Wierzchowskiego – będzie je można obejrzeć 29 i 30 stycznia oraz 1 lutego o godz. 18.00 na Dużej Scenie. To wyjątkowa okazja, by z wyprzedzeniem zapoznać się z tytułem, którego premierę planujemy 18 lutego. Zapraszamy!

Informujemy również, że bilety na ELVISA i DZIEWCZYNKĘ Z ZA zakupione w kasie TN mogą Państwo zwracać, począwszy od dziś. Wszelkie informacje na temat zwrotów uzyskają Państwo pod adresami: bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl, biletygrupowe@teatrnowy.pl i numerami telefonów: 61 847 24 40 • 61 847 86 24 w dni i w godzinach funkcjonowania działu marketingu i obsługi widzów. W sprawie biletów zakupionych on-line skontaktuje się z Państwem portal bilety24.pl.