Wiadomości

ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

ŚWIĘTUJEMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru w ramach wspólnej akcji poznańskich instytucji kultury.

27 marca między 12.00 a 14.00 zapraszamy do stołu, przy którym poczęstujemy Was m.in. teatralnymi gadżetami, kuponami zniżkowymi i słodkościami, licząc, że w zamian dorzucicie się „do puchy” w ramach teatralnej zbiórki pomocowej dla Ukrainy.

W samo południe będziecie też mogli posłuchać wyjątkowego wiersza – i głosów Marii Rybarczyk, aktorki Teatru Nowego, oraz Marii Bruni, naszej rezydentki z Ukrainy, a wieczorem – przed spektaklami, ok. 17.20 i 18.20 – w przestrzeniach teatralnych obejrzycie wyjątkowe wizualizacje z Ukrainą w tle.

Mamy też solidny pakiet atrakcji dodatkowych:

– w KASIE TN: od dziś do 27 marca włącznie do każdego biletu na spektakle grane przez nas do 7 kwietnia możecie dokupić drugi bilet w cenie 30 PLN,
– ON-LINE: od dziś do 27 marca włącznie wszystkie bilety na spektakle grane do 7 kwietnia możecie kupić TANIEJ O 15 PLN – wystarczy przy zakupie wpisać hasło: DZIENTEATRU (bez polskich znaków).

27 marca będziemy też mieć dla Was wyjątkowe wieści dotyczące naszego repertuaru. Warto śledzić nasze social media – i warto być razem – nie tylko w Międzynarodowy Dzień Teatru!