Nowy+

KRWAWY PONIEDZIAŁEK

Nieważne, czy we krwi masz pracowitość, kreatywność, troskliwość czy po prostu chęć niesienia pomocy innym… Ważne, że chcesz i możesz się tą krwią podzielić! Teatr Nowy oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zapraszają na kolejną edycję Krwawego Poniedziałku, która odbędzie się już 30 marca od 9.00 do 13.00 w foyer Sceny im. Tadeusza Łomnickiego. Dla śmiałków, którzy nie boją się widoku igły, i dokonają donacji, przygotowaliśmy jak zwykle słodki poczęstunek. Niech znów poleje się krew – w dobrym celu!

Kiedy, gdzie:
30 marca 2026 | 9.00-13.00
Foyer Sceny im. Tadeusza Łomnickiego