Wyniki I etapu z 22 czerwca 2026
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY XXIX KONKURSU „PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ” 2026 ETAP I – PRZESŁUCHANIA NA ŻYWO
Jury I etapu Konkursu w składzie: Paweł Dampc, Piotr Kruszczyński, Jerzy Satanowski, Magdalena Smalara, Dawid Sulej Rudnicki, po wysłuchaniu w dniu 22 czerwca 2026 roku wyłonionych w ramach eliminacji wykonawców, postanowiło, że do II etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:
Sara Bieryt
Natalia Gulc
Maciej Kokot
Anna Kowalewska
Żaneta Łabudzka
Aleksandra Ożóg
Emilia Pływacz
Adrianna Ropela
Milena Uznańska






















