Nowy Czyta Dzieciom

DUCH Z BUTELKI

CZYTANIE W RAMACH CYKLU "NOWY CZYTA DZIECIOM"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

Podobno każdy szanujący się teatr powinien mieć własnego ducha. Teatr Nowy pod tym względem nie odbiega od normy. Na dodatek już 8 listopada o godz. 11.00 razem z aktorem TN, Sebastianem Grekiem, zajmiemy się wywoływaniem kolejnej zjawy… z butelki!

Pomogą nam w tym bohaterowie książki DUCH Z BUTELKI, Uno i Mati. Pewnego dnia uwalniają ze szklanego więzienia tajemnicze widmo, które w zamian za wolność obiecuje chłopcom, że spełni ich trzy życzenia… Co z tego wyniknie? Strach się bać!

Każdego z młodych uczestników czytania prosimy o przyniesienie niewielkiej butelki – koniecznie z zakrętką (maksymalna pojemność – 0,5 litra) – podczas wspólnej zabawy sprawdzimy, czy i w nich nie kryją się jakieś duszki… A może macie ochotę przebrać się za duchy lub inne straszydła? Jeśli tak, weźcie przebrania ze sobą, będzie jeszcze weselej! Nie zapomnijcie o książeczce stałego bywalca – będą nowe naklejki!

Zapraszamy również na towarzyszący czytaniu kiermasz książek Wydawnictwa Zakamarki.

Przy odbiorze wejściówki prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.

ZOBACZ WIĘCEJ: Informacje o książce

Czytamy: Eva Susso,
DUCH Z BUTELKI
Sugerowany wiek uczestników:
od 5 do 9 lat
Wstęp:
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Teatru Nowego od 28 października 2015 roku. Liczba wejściówek jest ograniczona.
Kiedy:
8 listopada 2015 | 11.00 | Trzecia Scena

DUCH Z BUTELKI