Nowy Czyta Dzieciom

DZIWNE ZWIERZĘTA

Czyta: ŁUKASZ CHRZUSZCZ

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

Jakie zwierzęta można spotkać w teatralnych zakamarkach? Najróżniejsze i… najdziwniejsze! Udowodnią to Wam mrówkojad i orzesznica, którzy już 17 kwietnia o godz. 11.00 na Trzeciej Scenie zorganizują konkurs na najdziwniejsze zwierzę na świecie. Kto zgłosi się do rywalizacji? I – co równie ważne – kto wygra w tej zwariowanej zabawie?
Wszystkiego dowiecie się z lektury książki DZIWNE ZWIERZĘTA Lotte Olson, która pojawi się w kolejnej odsłonie cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Więcej informacji o książce na stronie Wydawnictwa Zakamarki.

Uwaga: każdego z młodych uczestników czytania prosimy o przebranie się za… najdziwniejsze zwierzątko, jakie potrafi sobie wyobrazić: niekoniecznie takie, które istnieje naprawdę. Technika: dowolna. Możecie też wymyślić nazwy swoich zwierzaków, to przecież ważne, by odpowiednio się nazywały. A później wspólnie zastanowimy się, które zwierzę jest najdziwniejsze, robiąc przy okazji mnóstwo psikusów prima-aprilisowych!

***

ZOBACZ WIĘCEJ: Galeria zdjęć

***

Przy kupnie biletów prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.
Teatr Nowy lubi pamiątki. Dlatego w celach dokumentacyjnych na spotkaniach w ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM robimy niekiedy zdjęcia. Kupując bilet, Opiekun dziecka wyraża zgodę na upublicznienie jego wizerunku w materiałach dotyczących cyklu.

Sugerowany wiek uczestników:
od 5 do 10 lat
Kiedy:
17 kwietnia 2016 | 11.00 | Trzecia Scena
Bilety:
4 PLN (dla dzieci)
6 PLN (dla dorosłych)
dostępne w kasie Teatru Nowego

DZIWNE ZWIERZĘTA