Nowy Czyta Dzieciom

GWIAZDA ZE WSCHODU

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

Bawiące się na śniegu dzieci zauważają nagle światło bijące od tajemniczej gwiazdy. Zaciekawione niezwykłym blaskiem wkrótce ruszają za nim.
A gwiazda zabiera małych podróżników w wielką wyprawę w przeszłość – do świata królów, pastuszków… i aniołów.
Przedstawienie, przygotowane przez Koło Teatralne funkcjonujące przy zaprzyjaźnionej z Teatrem Nowym Szkole Podstawowej w Lusowie, wykorzystuje utrwalone w tradycji typowe świąteczne motywy. Nie zabraknie też najpiękniejszych polskich pastorałek oraz piosenek stworzonych specjalnie z myślą o spektaklu. Zapraszamy w podróż śladem najpiękniejszej z gwiazd!

Lusowo

Podziękowania za fotorelację dla ANNY RÓŻAŃSKIEJ, która uchwyciła w kadrze niezapomniane chwile podczas spektaklu GWIAZDA ZE WSCHODU.

Sugerowany wiek uczestników:
od 5 do 10 lat
Kiedy:
10 stycznia 2016 | 11.00 i 13.00
Trzecia Scena
Wstęp:
bilety w cenie 4 PLN (dla dzieci)
i 6 PLN (dla dorosłych)
do kupienia w kasie Teatru Nowego.

|
GWIAZDA ZE WSCHODU