Nowy Czyta Dzieciom

KSIĄŻECZKI WYDAWNICTWA BAJDARAJ

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

Uwaga! W tym miesiącu najmłodsi wielbiciele naszych czytanek będą mieć dodatkowy powód do radości. 23 kwietnia – z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz obchodzonego nieco wcześniej, 2 kwietnia, Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci – w foyer Dużej Sceny Teatru Nowego maluchy i ich rodzice będą mogli zapoznać się z najciekawszymi książkami Wydawnictwa Bajdaraj, wziąć udział w animacjach i zabawach, a także – poznać tych, dzięki którym powstają najwspanialsze dziecięce lektury!

Uwaga: książeczki czytać będą Ramona Nadobnik-Piętka – autorka książeczek – oraz ich współtwórcy. Do lektury zapraszamy także chętnych Rodziców – jeśli oczywiście znajdą się wśród Państwa śmiałkowie gotowi zmierzyć się z tym wyzwaniem! Chętni mogą zgłaszać się do 20 kwietnia na adres: edukacja@teatrnowy.pl

Podczas czytanek będzie też możliwość zapoznania się z publikacjami Wydawnictwa Bajdaraj oraz zakupu książeczek.

***

Przy kupnie biletów prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.
Teatr Nowy lubi pamiątki. Dlatego w celach dokumentacyjnych na spotkaniach w ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM robimy niekiedy zdjęcia. Kupując bilet, Opiekun dziecka wyraża zgodę na upublicznienie jego wizerunku w materiałach dotyczących cyklu.

Sugerowany wiek uczestników:
od 2 do 5 lat
Kiedy:
23 kwietnia 2016 | 11.00 i 12.00
Foyer Dużej Sceny
Bilety:
4 PLN (dla dzieci)
6 PLN (dla dorosłych)
dostępne w kasie Teatru Nowego
od 22 marca

KSIĄŻECZKI WYDAWNICTWA BAJDARAJ