Nowy Czyta Dzieciom

NIEUSTRASZONA
BABCIA ADELA
I KOSMICZNA PRZYGODA

Czyta: MARIA RYBARCZYK

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM, czyli teatralnych spotkań z literaturą dla dzieci i młodzieży w formie wciągających czytanek przygotowywanych przez aktorów Teatru Nowego. Podczas comiesięcznych spotkań w teatralnych zakamarkach nie zabraknie też okazji do wspólnych zabaw i animacji, które pozwolą naszym najmłodszym gościom nie tylko poznać rozmaite teatralne tajemnice, lecz również – lepiej zrozumieć reguły rządzące teatralnym światem.

***

Babcia Marysi jest wyjątkowa! Mieszka w domu na plaży, każdego dnia pływa w morzu, niezależnie od pogody, jeśli tylko ma ochotę, wybiera się na wycieczki swoim kolorowym samochodem, czyta bardzo dużo książek, i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Pewnego dnia, po powrocie ze szkoły, Marysia opowiada babci Adeli o wizycie astronauty i o zbliżającej się do ziemi szmaragdowej komecie. Babcia Adela bardzo chciałby zobaczyć kometę z bliska, więc… konstruuje rakietę i rusza w kosmos. W podróży towarzyszy jej oczywiście wnuczka Marysia oraz gęś Gizela.

Zobacz więcej:

relacja ze spotkania na stronie czasdzieci.pl

***

Przy kupnie biletów prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.

***

Teatr Nowy lubi pamiątki. Dlatego w celach dokumentacyjnych na spotkaniach w ramach cyklu NOWY CZYTA DZIECIOM robimy niekiedy zdjęcia. Kupując bilet, Opiekun dziecka wyraża zgodę na upublicznienie jego wizerunku w materiałach dotyczących cyklu.

Sugerowany wiek uczestników:
od 4 do 10 lat
Kiedy:
14 lutego 2016 | 11.00 | Trzecia Scena
Wstęp:
bilety w cenie 4 PLN (dla dzieci)
i 6 PLN (dla dorosłych)
do kupienia w kasie Teatru Nowego od 26 stycznia.

|
NIEUSTRASZONA<br/>BABCIA ADELA<br/>I KOSMICZNA PRZYGODA