Nowy Czyta Dzieciom

Z NOWYM PRZEZ EUROPĘ. BAJECZNA FRANCJA

Po włoskich opowieściach zostajemy jeszcze na kilka chwil w kręgu krajów romańskich. W lutym odwiedzimy malowniczą Francję, której zróżnicowana kultura i bogaty krajobraz od lat inspirują malarzy, poetów, muzyków i… bajkopisarzy! To właśnie tam de la Fontaine i Perrault napisali bajki, które do dzisiaj są czytane dzieciom na całym świecie: historię Śpiącej Królewny czy Czerwonego Kapturka…
Teatr Nowy lubi jednak zaskakiwać swoich najmłodszych widzów, dlatego Pan Pchełka wybrał dla Was zbiór bajek niezwykłych, bo napisanych przy pomocy grupy francuskich dzieci. OPOWIEŚCI Z ULICY BROCA autorstwa Pierra Gripari to wybuchowa mieszanka dziecięcej wyobraźni i iście francuskiego humoru.

W podróż do Paryża (bo to tam znajduje się, lub nie, ulica Broca) zabierze Państwa Julia Rybakowska. Kontynuując tradycję comiesięcznych przebrań, prosimy tym razem, aby dzieci przebrały się w stroje w kolorach francuskiej flagi.

Bilety na lutową edycję akcji mogą Państwo nabywać w kasie Teatru Nowego do soboty 25 lutego 2017. Przypominamy, że w niedzielę 26 lutego 2017 kasa będzie nieczynna.

***

Przy kupnie biletów prosimy o wypełnienie dołączonej do niej krótkiej ankiety, która umożliwi nam kontaktowanie się z Państwem i dopasowanie programu wydarzeń do wieku oraz potrzeb naszych najmłodszych gości.
Zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku dziecka i opiekuna przez Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu w formie fotografii i zapisu wideo, a także jego rozpowszechnianie w dowolnej formie w celach promocyjnych i reklamowych.

Sugerowany wiek uczestników:
od 4 do 10 lat
Kiedy:
26 lutego 2017 | 11.00 | Trzecia Scena
Bilety:
4 PLN (dla dzieci)
6 PLN (dla dorosłych)
dostępne w kasie Teatru Nowego

Z NOWYM PRZEZ EUROPĘ. BAJECZNA FRANCJA